fbpx
життєві історії
Я не стала підтримувати бесіду, бо якщо жінка щось вирішила, то переконати її складно. Приготувала чай з меліси, налила свіженького меду подрузі, поставила сирники і присіла навпроти. – Перекуси і заспокойся. – Я перекушу, але не буду спокійною. Степан такий, як і всі мужики, – скиглила Орися

Якось ввечері до мене прибігла в сльозах краща подруга Орися:

– Він гуляє! Він мені зраджує! Що робити? Як повернути?

– Кого повернути і хто зраджує? – здивувалася я.

– Мій Степан! Я його сьогодні бачила під руку з дамою. Він з нею в кафе заходив, двері перед нею відкривав. Я мало не зомліла.

– Це все, що ти бачила? Вона була одягнена? У тому кафе крім столиків ще й ліжка є? З чого ти взяла?

– Я це відчула, – ридала Орися.

Я не стала підтримувати бесіду, бо якщо жінка щось вирішила, то переконати її складно. Приготувала чай з меліси, налила свіженького меду подрузі, поставила сирники і присіла навпроти.

– Перекуси і заспокойся.

– Я перекушу, але не буду спокійною. Він такий, як і всі мужики, – скиглила подруга.

– Тоді розлучайся і не ний. Для чого жити з таким, як усі? Ти повинна жити з особливим. Ти ж у нас сама особлива. Замість того, щоб запитати відверто з ким обідав чоловік, ти будеш псувати свої і його нерви цілий тиждень. Будеш ридати ночами, мучитися в підозрах, мені мозок чайною ложкою виїдати і лити сльози рікою.

– А що мені робити? Як мені з цим тепер жити? У мене вся картина стоїть перед очима.

– Значить починай руйнувати відносини. Ось приїдь додому і відразу починай підозрювати і пиляти його, – сказала я подрузі і пішла займатися своїми справами.

Орися посиділа хвилин 15 одна на кухні, потім прийшла до мене:

– Скажи, що мені робити, як себе поводити? – запитала сумним голосом подруга.

– Їдь додому, приведи себе в порядок, приготуй вечерю і зустрічай чоловіка з роботи. Ти все побачиш. Запам’ятай, мудра жінка стежить за собою, а не мудра стежить за чоловіком. Не віднось себе до другої категорії.

– Я не стежила за ним, я документи відвозила шефу і побачила його з тою дівкою випадково.

– Це ти мені розповідати можеш і я повірю, а чоловік не повірить.

Дзвінок через кілька годин.

– Слухай, нічого страшного не сталося. Я приготувала вечерю, ми їли, розмовляли про роботу, обговорювали деякі моменти, Степан сказав, що сьогодні обідав в кафе з комерційним директором компанії, яка буде їх новим партнером. Він навіть не очікував, що така красива жінка може бути настільки грамотною в багатьох будівельних питаннях. Я сказала, що бачила їх, але часу не було скласти компанію.

Ми самі творимо свою долю.

Я завжди говорила, говорю і буду говорити, що будь-які ревнощі і будь-які підозри здатні зруйнувати найміцніші стосунки. Потрібно вміти довіряти своєму партнеру, і не давати йому приводів влаштовувати сцени ревнощів вам.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – freepik

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook