fbpx

Я не стрималася і залізла в телефон Ростика. Я ніколи такого не робила, завжди намагалася йому довіряти. Та з’ясувалося багато цікавого. Ростик переписувався  з якоюсь дівчиною, розповідаючи про те, що він живе один і не перебуває у стосунках. Та більше мене здивувало те, що він говорить неправду всім. Розповідає друзям та родичам про те, що він влаштувався на круту роботу, ще й заочно планує вступати на другу вищу. Комусь із родичів та друзів розповів, що я, виявляється, вже була заміжня. Описував у деталях, як ми з “колишнім” пережили важко розлучення

Коли я почала зустрічатися з Ростиславом то й не могла подумати, що він може так віртуозно говорити мені неправду. Іноді я помічала, що Ростик перебільшував свої досягнення у футболі, але думала, що він це робить тільки, щоб вразити мене.

Пізніше я помічала, що Ростик іноді розказує вигадані історії за реальні. Тоді я теж думала, що чоловік просто жартівник і вміє добре людям історії розказувати.

Ніколи не думала, що це якось вплине на моє життя, і ще тільки на початку стосунків уявляла собі щасливе і без хмарне життя з Ростиком. Та й загалом звикла довіряти людям, а особливо своїм близьким.

Та з часом його вигадки мене перестали веселити, я все більше і більше почала злитися через це на Ростика. Та й загалом мої друзі почали скаржиться на мого чоловіка, і все частіше говорили, що йому не можуть довіряти. Я до останнього намагалася “відбілити” репутацію Ростика і просто вірити.

Але минув час і я вже втратила терпіння до чоловіка і вирішила дізнатися чи дійсно мій чоловік весь час бреше. І виявилося я дарма виправдовувала Ростика, адже він не лише мені брехав, а взагалі всім!

Днями прочитала його переписки з іншими людьми. Так, залізла в телефон, хоч і було соромно. Я ніколи такого не робила, завжди ж намагалася йому довіряти допоки могла.

З’ясувалося багато цікавого. Ростик переписувався  з якоюсь дівчиною, розповідаючи про те, що він живе один і не перебуває у стосунках. Та більше мене здивувало те, що він говорить неправду всім. Розповідає друзям та родичам про те, що він влаштувався на круту роботу, ще й заочно планує вступати на другу вищу.

Комусь із родичів та друзів розповів, що я, виявляється, вже була заміжня. Описував у деталях, як ми з “колишнім” пережили важко розлучення.

Зараз, виявилося, багато його друзів думають, що я при надії, і ось-ось Ростик стане батьком. Запитують, що подарувати на виписку.

Потім Ростик писав, що пропозиції по роботі з усіх боків сиплються, а він сидить і вибирає найкраще. Купа всього!

Я довго думала про це, ночами не спала і все-таки вирішила поговорити із чоловіком. Наважувалася довго, але вирішила, що немає куди далі тягнути, а потрібно сьогодні ж все вияснити.

Виявилося, мій чоловік робить це не усвідомлюючи. Перші “дзвіночки” були ще до заміжжя, але тоді я не думала, що це буде якоюсь проблемою.

Поговорила з ним. Влаштувала “бурю”. “А яке ти мала право лізти в мій телефон?!” – вигукував чоловік. А потім він гримнув дверима і пішов. Тепер не знаю, що робити.

Я його люблю, але як можна жити з людиною, якій не довіряєш. Я щодня ловлю його на неправді. Чоловікові 36 років. Не розумію, навіщо він це робить і як позбавити його від цієї звички?

А може це щось інше ніж звичка? Що ви про це думаєте?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page