fbpx
життєві історії
– Я не в захваті від майбутнього заміжжя дочки, якщо чесно! Хлопець її, мені не подобається. Ну не пара він їй! Вона дитина ще, їй двадцять два роки. А йому тридцять, розлучення за плечима, маленький син… Навіщо це треба, ось скажи? Не розуміє вона, у що вплутується… Але заборонити це неподобство я вже не можу, при всьому бажанні! Дівчинка повнолітня. Тому, ось бачиш, готуємося до весілля тепер!

– …Я не в захваті від майбутнього заміжжя дочки, якщо чесно! Хлопець її мені не подобається. Ну не пара він їй! Вона дитина ще, їй двадцять два роки. А йому тридцять, розлучення за плечима, маленький син… Навіщо це треба, ось скажи? Не розуміє вона, у що вплутується… Але заборонити це неподобство я вже не можу, при всьому бажанні! Дівчинка повнолітня. Тому, ось бачиш, готуємося до весілля тепер!

…За столиком в суботній день сиділи дві подруги років сорока п’яти, мабуть, зустрілися в торговому центрі після шопінгу. На вільному стільці і поруч з ним лежали пакети.

– З першої родини пішов з валізою, все залишив колишній дружині, по його словам! – продовжувала монолог мати нареченої, ефектна жінка в брючному костюмі. – Тепер йому потрібно все заробляти заново. Гол як сокіл! Плюс буде платити аліменти, витрачати час і сили на дитину від того шлюбу, так чи інакше спілкуватися з колишньою дружиною. Та й різниця у віці – майже дев’ять років, це багато! Але дочка зараз і чути нічого не хоче. Кохання…

– Так, нічого не поробиш, – зітхнула подруга. – Але ти хоча б думку свою вислови! Може, задумається, хоча звичайно, навряд чи…

– Думк висловила вже, а як же. Кажу, подумай гарненько! Не поспішай. Заміж треба виходити один раз в житті! Щоб потім ніяких розлучень! Якщо є якісь сумніви в тому, що це назавжди, краще зараз нічого і не починати …

– Стоп! Ну і навіщо ти її так настроюєш?

– Як це так?

– Ну ось це ось «заміж треба виходити раз і назавжди!»? Мені батьки теж так говорили свого часу! Через ці слова я дванадцять років життя викинула в смітник. Пам’ятаєш мого першого чоловіка?

– Пам’ятаю, звичайно. Таке не забудеш…

– Ось. Пив, гуляв, ні в гріш мене не ставив. Всі подруги мені говорили – це не сім’я, йди! Але я ж вийшла заміж раз і назавжди… Про розлучення соромно було і заїкнутися. В результаті дванадцять років я терпіла і несла хрест, і чим все скінчилося? Тим же розлученням! Якби у мене зараз була дочка і вона б виходила заміж, я б вселяла їй протилежне. Розлучитися в наш час не проблема! Це не соромно і не страшно, це нормально! І терпіти не можна. Треба відразу йти!

– Ну, знаєш, відразу йти – теж не варіант! Ми геть з чоловіком срібне весілля на наступний рік будемо святкувати, двадцять п’ять років разом! За ці роки багато всього пережили. Саме тому, що одружилися раз і назавжди, до цього часу разом, я вважаю. Я своїм шлюбом задоволена!

Вважаю, що є сумніви – нічого одружитися, зараз ніхто нікого не жене і не квапить. А якщо починати сім’ю з думкою про те, що в будь-яку хвилину можна піти і розлучитися – не варто і затівати це все, мені здається…

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page