fbpx

Я не “великий бізнесмен”, але і працюючи в компанії “на дядю”, заробляю непогано – 25-30 тисяч в місяць. – Якщо хочеш дитину, ти повинен заробляти 50-70 тисяч, – сказала дружина. Мені стало так важко на душі, і я забрав свої речі і з’їхав (квартира її мами). І ось минув місяць, і я дізнаюсь, що моя Юля живе у великому приватному будинку, з чоловіком, який їй в батьки годиться. Виявляється, її тільки гроші цікавлять. Сама вона жодного дня не пропрацювала

Я не “великий бізнесмен”, але і працюючи в компанії “на дядю”, заробляю непогано – 25-30 тисяч в місяць. – Якщо хочеш дитину, ти повинен заробляти 50-70 тисяч, – сказала дружина. Мені стало так важко на душі, і я забрав свої речі і з’їхав (квартира її мами). І ось минув місяць, і я дізнаюсь, що моя Юля живе у великому приватному будинку, з чоловіком, який їй в батьки годиться. Виявляється, її тільки гроші цікавлять. Сама вона жодного дня не пропрацювала.

Мені 32, Юлі 26 років. Я старший за дружину на 6 років. Дітей немає. Вона подала на розлучення через за 5 років шлюбу, я не зміг створити свій бізнес і не почав заробляти великі гроші.

Це і було її обґрунтуванням для розлучення.

Хоча я працюю і отримую зарплату 25 тисяч + ввечері підробляю і того в місяць у мене стабільно виходить 30-35 тисяч гривень.

Для нашого міста зарплата в 25-30 тисяч вже вважалася нормальною. Я дуже багато працював для того, що б забезпечити свою дружину.

Але при черговій суперечці (Після підтримки її мами, Юля мені сказала: Якщо хочеш від мене дитину, ти повинен заробляти 50-70 тис. гривень).

Але сама Юля при всьому цьому, не працювала.

Я розлютився, зібрав речі і пішов з квартири: (Квартира була її мами), але мама живе з чоловіком, на його квартирі.В підсумку минув місяць і я дізнаюся таку картину, що моя Юля зустрічається з іншим чоловіком якому 50 років.

Він старший за неї на 24 роки. Він має свій величезний котедж і з нею там живе. Але суть в тому, що цей чоловік має хороший бізнес і влаштував її до себе на роботу і платить їй (50 тисяч) і при всьому цьому, він їй пообіцяв допомогти з покупкою автівки.

-Юля мені зателефонувала і сказала, що не любить. Почуття пройшли і я не зміг зробити її щасливою.

– Мій новий чоловік виглядає добре, правда забезпечує своїх дітей від колишньої дружини.

Юля з ним щаслива, в соціальних мережах викладає з ним спільні світлини, де цілується з ним, обіймається.

А я на роботі взяв відпустку, сиджу і чарку з рук цілий день не випускаю.

Що я хочу сказати з приводу цієї ситуації: Дружина сприймала мене як джерело доходу, але коли Юлі стало цього замало, вона не дивлячись ні на що вирішила піти там де краще.

Як людину, вона мене не цінувала, та й того чоловіка, який старший за неї на 24 роки, теж навряд чи буде.

Щиро надіюсь, що колись знайду людину, яка покохає мене такого, який я є…

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page