fbpx
життєві історії
Я не жаліюся. Але вже будь-яке терпіння втрачаю. Що завжди є в холодильнику, так це ковбаса і пельмені в морозилці. Ну дістало, чесно. А у нас же є діти! Дочка 9 років, така ж, як і дружина, може на одних бутербродах, а ще синок, 2 роки. Йому м’ясо треба, супчики, але дружині просто пофіг.

Моя дружина не хоче готувати, і це стало вже просто нестерпно.

Ми одружені вже 10 років, але вона так і не вважає своїм обов’язком варити для сім’ї повноцінні обіди, готувати поживні збалансовані сніданки і сімейні вечері.

Я вже і по-доброму з нею і по-поганому, всяке бувало. Коли посваримося на цю тему, то готує тиждень, а потім знову – все…

Ні, я не вибагливий, зварені суп або борщ я можу тиждень їсти. Але вибачте мене, нехай ще на сніданок, але коли приходиш з роботи втомлений і голодний – а на вечерю бутерброди, тут вже будь-який спокійний мужик не витримає.

Що завжди є в холодильнику, так це ковбаса і пельмені в морозилці. Ну дістало, чесно.

А у нас же є діти! Дочка 9 років, така ж, як і дружина, може на одних бутербродах, а ще синок, 2 роки. Йому м’ясо треба, супчики, але дружині просто пофіг.

Іноді дратує, злюся і сам варю супи.

Ну як пояснити жінці, що приходячи з роботи я хочу їсти, та й діти теж, їм необхідно повноцінно харчуватися! Їжа або гроші на їжу при цьому у нас завжди є.

Як з нею боротися ще? Спочатку я думав: молода, не вміє поки що, навчиться. Але вона в принципі може, коли хоче, на свята куховарить, і піци готує, і все таке.

Ну ладно я, але у нас же діти! Вона працює за графіком добу через 2, може піти на зміну, а вдома жерти нічого, я ввечері з дітьми приходжу і доводиться швидко варити.

Допоможіть порадою, як на неї вплинути!

А то у мене просто всяке терпіння на межі. Розлучатися ж не хочу, тому що дітей дуже люблю, і вони мене теж. Та й дружину, незважаючи на її ставлення до сімейного життя, продовжую любити…

Олександр В.

Джерело

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!