fbpx
життєві історії
Я не змогла розповісти йому правду. Я стояла і все це мовчки слухала. Адже мені не чим було похвалитися, адже я як і раніше залишалася одна. Олег навіть і не думав повертатися до мене, а я там собі щось придумали

З Олегом зустрічалися три роки. Будували плани на майбутнє. Але раптом все різко змінюється. І мій Олежик каже, що розлучається зі мною. Я напевно як і багато дівчат хотіла отримати на мій питання-відповідь.

Він мені сказав, що зустрів іншу. І не уявляє свого життя без неї.

Я звичайно ридала, намагалася частіше потрапляти йому на очі, щоб він бачив як мені погано без нього. Всі мої старання були безрезультатні.

Тоді я вирішила для себе, що мені треба знайти якесь захоплення. На дворі слава богу 21 століття, зареєструвалася на сайті знайомств. Охочих зустрітися зі мною було дуже багато, але я шукала особливого.

Зав’язалася у мене листування з одним молодим чоловіком. Після двох тижневої листування нарешті він запропонував зустрітися. Я звичайно ж погодилася. Він був з мого міста, так що довго він себе чекати не змусив.

Першу зустріч ми провели в кафе, потім ходили в кіно. Коли він проводжав мене до будинку, то сказав, що хоче зі мною зустрічатися.

Він приїжджав до мене часто, дарував подарунки. Я навіть познайомила його зі своєю мамою.

Як кажуть, життя налагодилося.

Я бачила, що Колі я дуже подобалася і він хотів серйозних відносин. Я то розумію, що познайомилася з ним не для серйозних стосунків, а для того, щоб колишньому показати, що я теж можу бути щасливою.

З Колею ми зустрічалися чотири місяці. І якось випадково перетнулася в торговому центрі зі своїм колишньому. Він сказав, що розлучився зі своєю дівчиною і вона була його помилкою. Я тоді чесно пораділа, що він залишився один.

І тоді я вирішила, що мені теж треба розлучитися зі своїм Коляном. В цей же вечір я сказала йому, що розлучаюся з ним. Особливо розпинатися і пояснювати ні чого не стала. Я була в очікуванні того, що мій Олег попросить вибачення і повернеться до мене.

Коля приїжджав до мене. Я просила маму, щоб вона говорила, що мене немає вдома. На його смс я не відповідала. Так потихеньку він і відстав від мене.

Минуло приблизно 2,5 місяці. Я випадково зустрілася з Колею в кулінарії. Ми раніше туди з ним часто приходили за тістечком. Він як і раніше дивився на мене закоханими очима.

Розповів, що недавно лежав у лікарні. Якісь проблеми з шлунком, але вже все добре і він одужує. Там познайомився з молоденькою медсестрою і вони стали зустрічатися.

Я стояла і все це мовчки слухала. Адже мені не чим було похвалитися, адже я як і раніше залишалася одна. Олег навіть і не думав повертатися до мене, а я там собі щось придумали.

Фото ілюстративне з вільних джерел.