fbpx
життєві історії
– Я не змогла зробити життя коханої людини щасливим, і він промучившись зі мною два роки, пішов. А тепер хоче повернутися! – Ми, троє подруг дивилися на Юлю з сумом. Хоча повині були радіти за подругу, яку хлопець кинув після двох років стосунків, а ще через півроку вирішив ощасливити поверненням

– Він повернувся, повернувся, повернувся, повернувся! – Радісно пищала Юленька і навіть ніжкою смикала від захвату.

Ми, троє подруг дивилися на Юлю без ентузіазму. Чесно зізнатися, навіть з сумом. Хоча повині були радіти за подругу, яку злий мачо кинув після двох років стосунків, а ще через півроку вирішив ощасливити поверненням.

Радіти не виходило.

Перші три місяці після розставання закохана Юля винесла всім оточуючим мізки, схуднувши на п’ятнадцять кілограмів, Жовтий і втративши всякий смак до життя.

– Пропадеш ти так! – Говорили ми.

– Я не змогла зробити життя коханої людини щасливим, і він промучившись зі мною два роки, пішов.

– Я що, така ж дурна була? – Запитала Катька, яка пережила болісне розлучення п’ять років тому.

– Ага! – радісно погодилися ми і потягли Юлю до доброго психолога, яку видобувають із безодні депресії Катерину

Психолог намагався дівчині пояснити: не винна ти ні в чому. Якщо людині постійно погано, і він в цьому звинувачує того, хто поруч, причина – емоційна незрілість обвинувача, а зовсім не малі старання партнера ощасливити.

Юля психолога не слухала.

А потім подзвонила, радісно запросила всіх посидіти в кафе і повідомила: її любов вирішила до неї повернутися.

– Мій теж повернутися потім намагався, – похмуро пригадала Катя.

Ми покивали – пам’ятаємо, пам’ятаємо. Намагався. Коли його виставила наступна пасія. Повертатися в такому випадку до колишньої, яка згодна прийняти, дуже хороший спосіб вилікувати поранене самолюбство.

– І мій, – зітхнула Ірочка, десять років поклала на те, щоб чоловік вивчився: захистив спочатку кандидатську потім докторську (або навпаки, точно не пам’ятаю). Вона, як це часто буває, орала з усім ентузіазмом, роблячи мужика великим, а потім дізналася, що він в цей час насолоджувався життям в суспільстві Іриної ж двоюрідної сестри (навіть ходити далеко не став).

Назад колишній просився, мотивуючи прагнення повернутися до сім’ї просто і чесно:

– Мила, мені з тобою було краще в сто раз!

У перекладі з чоловічого на людській це означало, що Ірочка надавала якісне обслуговування і комфортне життя, яку товариш оцінив і бажає повернути.

– У нас все не так! – говорила Юля. – Він все переосмислив і все зрозумів!

– Ага, ага, – покивали ми, слухаючи красиву розповідь про те, що людина багато розмірковував і вирішив змінитися заради спільного майбутнього.

Як думаєте, чим закінчилася історія? Велика її любов звалила в вдруге, до нової пасії, з якою зустрічався одночасно з Юлею. Заявив, що та ні крапельки не змінилася і розчарувала його знову. Юля продовжила ридати і страждати, звинувачуючи себе…

Сумна історія про те, що розставання повинні вчити йти вперед, а, якщо колишній партнер вирішив влаштувати comeback, то причина в більшості випадків досить прозаїчна: йому це вигідно, а вам – не до добра.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page