Минулого року ми з донечкою, як і багато інших українок, виїхали з нашої країни в Іспанію.Там у мене живе давня знайома, з якою ми навчалися в університеті. Люда й допомогла мені з донечкою там влаштуватися.
Дочка пішла в Іспанії в садочок, оформили ми грошову допомогу і отримували гуманітарку – все як всі. А я ще й на роботу через кілька місяців знайшла в україномовному кафе офіціанткою. Там я і познайомилася з Адальберто.
Він дуже красиво мене доглядав. Дуже по доброму ставився до Соломійки. Показав нам майже всю Іспанію і навіть познайомив зі своїми батьками. Сам розлучений, має сина 13 років.
Я від початку йому говорила, що залишитися ми не зможемо, в Україні у нас рідні. будинок, мої батьки й мій чоловік, якого я продовжую любити попри те, що дозволила собі цей іспанський роман.
Справа в тому, що дуже винною я себе не відчуваю. Це життя. Ніколи не кажи ніколи, як кажуть. Ще коли ми з Германом зустрічалися, але вже готувалися до весілля, він зустрів іншу дівчину і зустрічався з нею також паралельно. Я тоді наплакалася чимало. Але у підсумку Герман обрав мене і ми створили родину.
Так ось, повертаюся в сьогодення. Через кілька тижнів ми з донечкою повернемося в Україну, це вже вирішено, ми з квитками, я везу додому навіть зароблену і відкладену певну суму грошей.
Тільки от я при надії від Адальберто. іспанцю нічого не сказала й не буду. Все. що було в Іспанії, залишається в Іспанії. Я не знаю, чи казати чоловіку про цю новину, чи подати все так, наче це буде наше дитятко?
Чоловік мій теж, як я вже сказала, не був святий, коли ми ще зустрічалися. Ну а тепер поки я була в Іспанії, зі мною трапилася ця пригода, у Соломійки тепер буде братик чи сестричка, і єдине, що я вирішила точно – це те, що ця дитинка народиться. прийде в цей бентежний світ.
І знаю, що якщо чоловік від мене піде, буде важко, але я справлюся. У той же час дуже би хотілося зберегти родину, ростити моїх українських діток в повній сім’ї в рідній країні.
Передрук без посилання заборонено.
Фото ілюстративне, авторське.
Недавні записи
- Після дня народження я почала питати у внука, чи хватило йому всіх подарованих грошей на смартфон. А потім кажу: тато ж тобі п’ять тисяч дав. А він такий здивований каже: які п’ять тисяч? В конверті лише тисячу гривень лежало. До того ж конверт був підписаний, і ніякої помилки бути не може. Я в тих нервах викликала сина до себе. Не хотіла це по телефону виясняти
- Коли не стало дочки, я почала судитися зі своїм зятем. Я думала, що зроблю йому послугу, взявши на виховання свого єдиного онука. Дмитрик був дуже схожий на Лілю, і це давало мені сили продовжувати жити. Позов я програла. Зараз Дмитрику п’ятнадцять. Батько відвіз його далеко від мене. Мабуть, я на таке ставлення заслужила. Я б все віддала, лиш би повернути час назад
- Моя свекруха виховує свого онука від першого шлюбу Ореста. Я його друга дружина. Колишня невістка після розлучення переїхала жити в Канаду. Мій чоловік виплачує на сина аліменти, але свекрусі цього виявилося мало. – Богданчик і полуничку хоче і черешеньку. – Я ж не стрималася, і натякнула, щоб до рідної мами звернулася по допомогу. І тут відкрилася таємниця, про яку я і не здогадувалася
- Мені було куди повертатися з Італії, дочка за гроші, які я надсилала, зробила з занедбаної маленької хатинки красиву і сучасну. Там були нові меблі і техніка. Олена з чоловіком і дітьми жила окремо. За всі ці роки я зробила все, щоб вона мала свій куточок. І здавалося б, живи та радій, але той спосіб життя, який вела сеньйора Беатріс, за якою я доглядала до останнього, не дає мені спокою до сьогодні
- Чоловік вклав 300 тисяч гривень у квартиру, яку свекор купив на своє ім’я. Я жила сама в обласному центрі, коли зібралася виходити за Ореста заміж. Тому майбутня зовиця допомагала мені приміряти весільну сукню. Дізнавшись, скільки воно коштує, вона, звісно, передала це своїй мамі. І ось у день, коли ми дізналися про стать майбутньої дитини, свекор змусив її зателефонувати мені. Свекруха витягла мед і сказала: “Ось беріть, і 500 гривень віддавайте відразу”. Я мед не переношу, і я просто його не люблю