fbpx
життєві історії
Я не знаю, чим думала моя 48-річна тітка Тая, коли народила від 20-річного будівельника. Її образ життя завжди дивував оточуючих. На хвилиночку, у неї було три чоловіка! Від останнього, який недавно відлетів на небеса, їй дісталося дві квартири

Я не знаю, чим думала моя 48-річна тітка Тая, коли народила від 20-річного будівельника. Але про все по прядку.

У мене є тітка Таїсія, якій вже виповнилося сорок вісім років. Її образ життя завжди дивував оточуючих. На хвилиночку, у неї було три чоловіка! Від останнього, який недавно відлетів на небеса, їй дісталося дві квартири. Вона цю нерухомість в оренджу віддала і з цього жила. Тітка моя досить освічена, добре виглядає, ходить на шейпінг і постійно робить процедури краси. Одягається Тая дуже стильно і модно.

Не знаючи її справжнього віку, тітку Таю можна прийняти за тридцятирічну дівчину. Але тільки поки та не заговорить. Як тільки починає говорити, відразу стає зрозуміло – перед вами доросла людина, сформована і з характером.

Тітка за професією дизайнер. Робить часто різні проекти, самореалізується. Також захоплюється сучасним мистецтвом. Одним словом, розумна і різностороння баба! Чому у неї не було дітей? Вона сама не знала! Начебто і намагалася Таїсія зі своїми чоловіками народити дитину, а нічого не виходило. Може, Бог просто не давав, всяке трапляється.

Ось і трапилося.

Якось тітка Тая співпрацювала з командоб молодих будівельників, серед них був Руслан, якому недавно виповнилося двадцять років. Приїхав хлопець підзаробити. Вдома у селі на Волині у нього були молода дружина і дитина. Ось на нього тітка око відразу ж і поклала.

Руслан був високим і кремезним, одягався охайно і по-модному. Ось тітці він і сподобався. Почала до себе кликати техніку ремонтувати, потім в кафе запрошувала. А хлопець узяв та й пристав на її майже п’ятдесятилітні принади.

Хто знає, може він зголоднів за жіночою увагою, а може реально зачепила. У будь-якому випадку, їм було добре разом. Руслан періодично у неї підживав. Тим часом вона йому то новий телефон купила, то шмоток підкинула, то на машині до роботи довезла…

Ось їхній зв’язок з часом дав певний результат. Тітка оголосила, що чекає дитинку. Всі були здивовані – це нічого не сказати. Починаючи з самої Таїсії і закінчуючи нами, її племінниками. Навіть сам Руслан говорив, що це складно і одружитися він не планує. Тітка теж дотримувалася аналогічної думки, але з приводу дитини ще думала.

Всі говорили їй, щоб вона не вигадувала. Тільки моя мама підтримала сестру. Вона сказала, що Тая повинна прийняти цю дитину, як подарунок від Бога. Більше у неї такого шансу не буде. Тая махнула на всіх рукою і народила маленького білявого хлопчика.

Славко був копією своєї матері і абсолютно нічого не взяв від батька. Моя мама вже на пенсії, постійно допомагала сестрі зі Славочкою. Онуків вона поки не дочекалася, тому так племінником тішилася.

Руслан благополучно заробив грошей і поїхав до себе на малу батьківщину. З Таєю нашою він не втрачає зв’язок, переписується в месенджерах, просить фотки сина слати. Мабуть, чимось зачепила його наша столична красуня у віці. Але я ось все думаю, зараз їй п’ятдесят, а через двадцять років її сину буде двадцять, а їй сімдесят… Але, схоже, саму тітоньку це взагалі не хвилює. У неї зараз новий «наречений», правда тепер вже місцевий і неодружений. А Славочкою далі продовжує займатися моя мама, ну я теж допомагаю, це ж мій братик.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page