fbpx

Я не знаю, як маю заспокоїти маму. Сьогодні вона заскочила в нашу квартиру сама не своя. Двері їй відкрив Денис. Я ще з порогу чула всі її невдоволення. А після нарікань вона зайшла на кухню і побачила мене у новому образі. Я завжди мріяла про цей колір волосся, але коли жила з батьками, то всі ці експерименти були під забороною. Я ж не думала, що все так може закінчитися. Перед Денисом так соромно

Я не знаю, як маю заспокоїти маму. Сьогодні вона заскочила в нашу квартиру сама не своя. Двері їй відкрив Денис. Я ще з порогу чула всі її невдоволення. А після нарікань вона зайшла на кухню і побачила мене у новому образі. Я завжди мріяла про цей колір волосся, але коли жила з батьками, то всі ці експерименти були під забороною. Я ж не думала, що все так може закінчитися. Перед Денисом так соромно.

Моя мама з самого початку не полюбила мого хлопця Дениса.

На той час я вже жила не з батьками, тож не питала в них дозволу, або щось ще.

Все що мама могла зробити, так це приходити і розказувати який насправді мій Денис непутящий.

Мамі не подобалося ні те, як хлопець був одягнений, ні те, ким і де він працював. Вона не могла змиритися з тим, що донька заробляє більше ніж потенційний зять.

Я не скажу, що Денис мало заробляв, але бували місяці, коли в мене дохід був вищим. Моїй же мамі подобалися люди бізнесу і вона вважала, що такий потрібен мені. Хоча, якщо чесно,  то мама все життя пропрацювала молодшою сестричкою в лікарні.

Я завжди хотіла поекспериментувати з кольором волосся, але батьки мені не дозволяли, потім я просто сумнівалася в тому, але Денис мене підтримав. Я, звісно, думала, що мамі це не сподобається, але щоб настільки.

Мати завжди знаходила якісь недоліки в моєму обранцеві. А сьогодні зранку вона залетіла до нас в квартиру і з порогу почала говорити всяке в сторону Дениса, адже він, на її думку, ходить “наліво”.

Забігши на кухню, мама побачила ту ймовірну розлучницю і ледь на мене не наскочила. Декілька хвилин минуло перш ніж мама зрозуміла, що та дівчина це її донька, яка пофарбувалася в оранжевий колір.

Мати вибачилася перед мною, але все одно сказала, що це тільки діло часу, коли Денис мені підставить.

Як мені реагувати на вчинки мами? Що наступне вона може вчудити? Мені перед Денисом за неї соромно, чесне слово!

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page