fbpx

Я не знаю, як забрати у Тамари Михайлівни ключі! Я ще не прокинулася – а вона вже на нашій кухні, чи ще краще – заглядає до нас у спальню, мовляв, коли ж маленький прокинеться? Ми з Назаром побралися два роки тому, але я навіть не уявляла, що втраплю у таку халепу. Халепищу, я б сказала! Батьків у мене немає, я виросла з бабусею і в інтернаті, коли її не стало. Вийшла заміж за Назара у 25 років, з великого кохання. І все було б чудово, якби не його мати! Почнемо з того, що в неї нічого немає зовсім, але це для мене не мало ніякого значення. Я теж без посагу, щиро кажучи. Коли Тамара Михайлівна дізналася, що її син одружується, вона захотіла йому допомогти, взяла кредит на всіляку побутову техніку на свій смак і подарувала її нам. Звичайно, кредит вона сама виплатити не змогла

Я не знаю, як забрати у Тамари Михайлівни ключі! Я ще не прокинулася – а вона вже на нашій кухні, чи ще краще – заглядає до нас у спальню, мовляв, коли ж маленький прокинеться?

Ми з Назаром побралися два роки тому, але я навіть не уявляла, що втраплю у таку халепу. Халепищу, я б сказала!  Батьків у мене немає, я виросла з бабусею і в інтернаті, коли її не стало.

Вийшла заміж за Назара у 25 років, з великого кохання. І все було б чудово, якби не його мати! Почнемо з того, що в неї нічого немає зовсім, але це для мене не мало ніякого значення. Я теж без посагу, щиро кажучи.

Коли Тамара Михайлівна дізналася, що її син одружується, вона захотіла йому допомогти, взяла кредит на всіляку побутову техніку на свій смак і подарувала її нам. Звичайно, кредит вона сама виплатити не змогла.

Щоб виплатити банку її борг, ми відкладали весілля пів року, а потім просто розписалися, бо грошей на щось інше вже не було.

Після весілля все було добре, свекруха спочатку рідко до нас приходила, тільки іноді скаржилася синові на те, що вона вся в кредитах і живе на орендованій квартирі, що в неї нічого немає і таке інше.

Слід сказати, що був у неї будинок у селі, але Тамара Михайлівна його продала, бо їй просто не хотілося жити у селі. Гроші від продажу будинку я не знаю, куди вона поділа, цене моя справа.

І от – кульмінація. Після народження нашого сина мама чоловіка почала дуже часто жити у нас. І мене це втомлює, я не люблю, коли на моїй кухні ходить інша жінка і господарює.

Ще у свекрухи є ключі від нашої квартири, і вона будь-коли може прийти навіть без дзвінка, ключі їй дав мій чоловік, а я не змогла нічого тоді сказати, а тепер пізно.

І коли ми їдемо десь у гості, Тамара Михайлівна завжди живе у нас. Мене від цього аж підкидає. У нас ні рибок, ні домашніх тварин, а квіти і так би могли протриматися кілька днів чи навіть тижнів прекрасно. Так ні ж – мама чоловіка має бути в нашій оселі.

Може занадто чіпляюся, але через все між нами з чоловіком почали виникати суперечки і непорозуміння. Допоможіть, що робити?

Як мені зробити так, щоб вона хоч перестала до нас так часто ходити? Як забрати у Тамари Михайлівни ключі і при цьому не зіпсувати остаточно стосунки з Назаром? Буду вдячна за ваше бачення ситуації.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page