fbpx
життєві історії
Речі мені і мамі він купував, навіть найнеобхідніше, тільки коли потрібно було вийти «в люди» і похвалитися яка у нього прекрасна сім’я

Можливо, після прочитаного хтось залишиться при думці, що я погана або ще гірше, але мені все одно. Коли я народилася, то батько не сильно радів і замість цього розніс всю квартиру в пух і прах, адже він чекав хлопчика, а народилася я. Згодом він, звичайно, вщух, але ось тільки вдома він практично не з’являвся, а коли і з’являвся, то був випивший і свою злість зганяв на мамі. За матеріалами

Речі мені і мамі він купував, навіть найнеобхідніше, тільки коли потрібно було вийти «в люди» і похвалитися яка у нього прекрасна сім’я. В інший час йому до нас особливого справи не було. Бували часи, що мама здавала пляшки щоб були гроші мені на суміші. Через нерви і недоїдання молока у неї практично не було, а сама ходила їсти на ринок, то там спробує, то там – ось і весь обід.

В цей час мій батько розгулював по ресторанах з дівчатами. В один день мама не витримала і, забравши мене, подала на розлучення. З тих пір жити нам стало набагато легше. Мама закінчила інститут, отримала хорошу роботу і більше безгрошів’я нас не турбувало.

Тільки ось, ми від нього «врятувалися», а бабуся (мати батька) так і залишилася з ним. Не витримавши його натиску, вона розміняла 3-х кімнатну величезну квартиру на 2 гостинки, але і це її не врятувало – він її дитина і вона від нього не може відмовитися. Все почалося років 3-4 тому.

Бабуся захворіла. Але вона у мене сильна і гідно все перенесла. При всьому при цьому вона здає свою квартирку, щоб оплатити життя мого батька. Квартира, машина, а тепер ще й ноутбук, який через неуважність мого батька (він не читав кредитний договір, а навіщо ?! Платити ж не йому) обійшовся їй майже в 30 тис гривень.

Але її синочок теж хворий. Всі рахунки, як ви вже здогадалися, були на бабусі. Вони обидва хворі, але мій 43-х річний татусь «працює» таксистом, та заробляє собі на погуляти. Власне на цьому його заробіток закінчується, адже продукти йому закуповує бабуся. Моя 74-х річна бабуся простоює цілими днями на вокзалі, щоб здавати квартиру і оплачувати своєму синочку всі його забаганки.

Я дуже хочу, щоб мій батько скоріше схаменувся, бабусі буде легше жити, і вона зможе зробити собі необхідну процедуру. Від мене і мами вона категорично відмовляється приймати допомогу, сказала, що краще нехай буде так, ніж прийме допомогу від внучки і колишньої невістки.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page