fbpx
життєві історії
– Я ніколи не одружуся, – висновок після 5 років роботи в жіночому колективі

Потрапити чоловікові в оточенні дам, привід більше турбуватися, ніж зрадіти. Адже там відбуваються воістину несамовиті речі. Можна не тільки побачити їх сутність, але і зрозуміти, в яких рожевих окулярах до цього жив.

Мене звати Ігор. Працюю в організації, яка займається виробництвом і торгівлею косметичних засобів. На посаді менеджера з продажу п’ятий рік. За цей час, чого тільки не повідав.

Спочатку, в відділі було 5 співробітників. Дві дівчини і три хлопці. У такому колективі рік відпрацював. Потім бізнес різко пішли вгору, а з ними кількість співробітників.

Не встиг обернутися, як в моєму оточенні 13 чоловік і всі жінки.

Ще молоді та недосвідчені, вони старалися і виконували все блискуче. На роботу дійсно було приємно ходити. Але поступово картина змінилася.

Вони підросли і з корінням вп’ялися в свої місця, де почали наводити свої порядки.

Для начальства вони всі милі та ввічливі. І також думають їх хлопці, чоловіки і сімейство. Але які вони насправді, можна побачити, тільки працюючи в одній команді. Тут знаходять собі однодумців, яким вихлюпують всі життєві проблеми.

Постійний балаканина про шмотки, дітей, тусовки і, звичайно, чоловіків. Такого негативу я ще ніколи не чув. Неважливо хто він їй, чоловік або кохання всього життя. Потік матів про те, який він невдаха і як поганий в ліжку, я чую майже щодня.

Виливають свою важку долю мені, колегам, прибиральниці. Все кругом повинні знати, яка несправедливе життя. Адже все має бути інакше. Яка може бути робота, суцільні скарги. Куди тільки дивиться начальство.

Гаразд би одна така була, але щоб всі. У кожної, то в листуванні, то в розмовах, прослизають теми особистого життя. Так сміливо про це діляться, ніби хочуть, щоб їх викрили і покарали. Це виглядає дуже безглуздо.

Не заздрю ​​їх другій половинці. Він тяжко працює на кількох роботах, щоб хоч якось прогодувати сім’ю, а їй все мало. Сама сидить за 3 тис. на місяць, тільки штани протирає. Ніякої користі.

Гуляють вони направо і наліво. Одна особа 10 років в шлюбі, але не було ні дня, щоб вона не хвалалася своїми коханцями. Типу їх було так багато, а чоловік навіть не здогадується. Знайшла чим пишатися.

Така атмосфера відбилася і на моєму особистому житті. Раніше я був таким же оленем, який вірив у серйозність жіночих проблем.

Але коли потрапив в таке царство гадюк, думка моя змінилося. Тепер взагалі не можу собі уявити, як можна не те що одружуватися на ній, так ще й жити разом. Адже це жах!

Дорогі хлопці, які як і раніше вірять у невинність своїх обраниць. Свято вірять, що вони тільки тепло відгукуються про ваше спільне життя. Це все казки для оленів.

Реальність така, що не можна вірити жодному жіночому слову. Тим більше вступати з нею в шлюб. Потім весь її офіс буде з тебе сміятися.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

facebook