fbpx

Я ніяк не могла зрозуміти, чому мама Бориса мене терпіти не може, поки одного дня цю “таємницю” не привідкрила моя подруга Оля. Але яким боком до цього всього я, все рівно не вкладалося в моїй голові. А потім свекруха попросила сина приїхати до неї, але без мене

Я ніяк не могла зрозуміти, чому мама Бориса мене терпіти не може, поки одного дня цю “таємницю” не привідкрила моя подруга Оля. Але яким боком до цього всього я, все рівно не вкладалося в моїй голові. А потім свекруха попросила сина приїхати до неї, але без мене.

Незважаючи на те, що я народилася в невеличкому містечку і там же закінчила школу, я закінчила педагогічну академію. Після навчання повернулася додому і там познайомилася з Борисом. Він був старший за мене, але нас тягнуло один до одного наче магнітом.

В той день був день народження моєї подруги Олі. Ми трохи поспілкувалися та зрозуміли, що між нами багато спільного. З того часу ми з Борисом не розлучалися ні на мить. Я зрозуміла, що це справжнє кохання, адже почуття мене буквально окриляли.

Буквально за декілька тижнів я дізналася від подруги, що мати Бориса проти того, щоб ми зустрічалися. Вона вирішила, що я не рівня її синові.

Тільки через якийсь час я дізналася справжню причину. Виявляється, мама Бориса колись у молодості сильно посперечалася з моєю мамою. І ось її злість переросла і на мене.

Проте Борис не брав до уваги думку своєї мами – ми все одно відгуляли весілля і стали батьками неймовірної принцески.

Ольга Петрівна внучку любила, а до мене ставилася з прохолодою. Від неї я чула лише критику та закиди. Борис бачив, як я засмучуюсь після зустрічей з його мамою, і вирішив з нею поговорити. Однак нічого в нього не вийшло.

Після розмови зі своєю мамою він повернувся без настрою. А потім зізнався, у чому причина. Мама вимагала, щоб він розлучився зі мною. Якщо цього не зробить, вона від нього відмовиться. Я хвилювалася, що чоловік піде на поводу у матері.

– Мені б таке і в голову не прийшло. Ти й наша доця – це моя сім’я, – відповів мені Борис.

Ми вирішили переїхати до області, щоб уникнути конфліктів із Ольгою Петрівною. Там Борис відкрив свій бізнес, який виявився дуже прибутковим. У мене була можливість сидіти вдома та займатися вихованням доньки. Я в той час чекала нашу другу дитинку – сина!

Коли син з’явився на світ, Ольга Петрівна взагалі перестала спілкуватися з нами. Навіть про улюблену онучку не згадувала.

Їй важливіше доводити свою правоту, ніж мати міцну сім’ю. Я не раз намагалася з нею помиритися, але мені не вдалося пробити її кригу.

Читайте також: Тато лежачий вже три роки. Оскільки я з батьками живу все життя, то і доглядаю я, тут питань в мене нема. В неділю Світлана на своїй автівці приїхала. Вся така розмальована, з шлейфом дорогих парфумів. Як тільки в кімнату зайшла, тато аж розцвів. А я стою і плакати хочу. За все життя я доброго слова від нього не почула

Я не розумію, чому свекруха так налаштована. Я не винна в тому, що вони не поділили щось з моєю мамою. Та й мати не хоче розповідати, що між ними сталося.

Мене засмучує те, що ми не маємо міцних родинних зв’язків.

Я дуже сподіваюся, що колись усе зміниться. А ще я точно знаю, що ніколи не робитиму так зі своїми дітьми. Який би вони не зробили вибір, я його прийму.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page