fbpx

Я ночей не сплю – все думаю, як зробити бізнес сестри – своїм. Я маю підстави цього бажати. Мені зараз 42 роки. Я народилася і виросла в простій сім’ї, де батьки багато працювали. Мені і сестрі вони дали все необхідне, але вони мають дуже важкий характер. Мама мені завжди казала, що мені зірок з неба не дістати

Я ночей не сплю – все думаю, як зробити бізнес сестри – своїм. Я маю підстави цього бажати.

Мені зараз 42 роки. Я народилася і виросла в простій сім’ї, де батьки багато працювали. Мені і сестрі вони дали все необхідне, але вони мають дуже важкий характер.

Мама мені завжди казала, що мені зірок з неба не дістати. Якщо мене ображали у дворі, вона говорила: «Якщо так сталося – значить, заслужила».  мама ніколи не вставала на мій захист, ми не мали довірчих стосунків. я не могла їй довіряти. Щоб я не говорила, це потім використовувалося проти мене.

Тому я росла закритою дитиною, з сестрою теж не було близьких взаємин.

Через багато років я виросла, вивчилася і поїхала жити дуже далеко. Треба сказати, що фінансово батьки мені завжди допомагали. Так само як і моїй сестрі, власне кажучи.

У моєї сестри давно вже великий розвинений бізнес. Тато їй, звичайно, допоміг. Я кілька років тому відкрила свою справу і попросила у них грошей, щоб почати. Я їх отримала з великими труднощами.

І після почалися всі мої прикрощі. Був не слушний момент, справа зовсім не рухалася. Я влізла у борги. Не наважувалася йти до моїх батьків просити грошей. Розуміла, що вони відмовлять.

Моя сестра дізналася про це. Сказала, що допоможе. Допомогла. Але через кілька місяців дізналася, що в мене знову борги. І повела себе не гарно.

По-перше, розповіла все мамі, а вона і так не здорова, і їй стало гірше. І по-друге, сестра забрала у мене бізнес. Я була готова просто закрити підприємство, все розпродати і віддати борги.

Але Ольга вона мені сказала що воно тепер належить їй, і я тут ніхто. Вимкнула відеокамери. І співробітнику сказала зі мною не спілкуватися ні з яких справ.

Я переконана, що сестра повела себе не гарно і не справедливо по відношенню до мене, і зараз я в пошуку рішення проблеми на свою користь. Буду вдячна за поради і думки.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page