fbpx
життєві історії
– Я одружусь на Олі! – Мати стала плакати. – Ти ж зіпсуєш собі все життя, – в один голос твердили батько та брат Кості. – Невже ти не розумієш, вона може ніколи не стати на ноги! Ти такого життя хочеш?  – Костя просто зібрав речі і пішов до матері коханої. Ні, він не просив пробачення за скоєне: “Я буду з нею до кінця свого життя! Обіцяю, зроблю її найщасливішою”. По щоках Ніни Матвіївні покотились сльози

– Я одружусь на Олі! – Мати стала плакати. – Ти ж зіпсуєш собі все життя, – в один голос твердили батько та брат Кості. – Невже ти не розумієш, вона може ніколи не стати на ноги! Ти такого життя хочеш?  – Костя просто зібрав речі і пішов до матері коханої. Ні, він не просив пробачення за скоєне: “Я буду з нею до кінця свого життя! Обіцяю, зроблю її найщасливішою”. По щоках Ніни Матвіївні покотились сльози.

***

Вони були молоді і безтурботні. Кості 25, Олі 20. Все життя попереду!

У той літній день Костя взяв у батька машину і вони поїхали вдвох на озеро. День тільки починався, а сонце вже припікало. У передчутті насолоди відпочинком і спілкуванням наодинці молоді люди жартували і пустували. Дорога летіла їм назустріч і це було щастя!

Костя дивився на Олю – вітер роздував її волосся, вона прикрила очі і безтурботність розлилася по її обличчю.

– Зроблю їй пропозицію, – думав він.

– Прямо сьогодні. І батькам вона подобається. І розумна, і красива. Навіть друзі заздрять …

… Весь час, поки дозволяли лікарі, він знаходився поряд з Олею. Час перестав існувати.

Дома він оголосив батькам, що одружується з Ольгою. Мати стала плакати, а батько і брат відмовляти в один голос. Вони говорили, навіщо йому це, він зіпсує собі життя. Ще знайде молоду і здорову, а з цією дівчиною життя вже не складеться, буде шкодувати.

Костянтин не вірив своїм очам і вухам. Тільки недавно вони шанували Олю, називаючи мало не дочкою. А зараз поставили на ній хрест в одну мить.

Він зібрав речі і пішов до матері Олі. Жінка мовчки впустила його в будинок. Костянтин не просив вибачення у матері за Олю, він просто сказав:

– Я люблю її і буду з нею до кінця життя. Я жодного разу не пошкодую про це, а вона буде найщасливішою на світі. Я все зроблю для неї. Мені ніхто більше не потрібен.

Ніна Матвіївна мовчки заплакала. Так вони і зажили втрьох. З часом Оля навчалася заново робити звичні речі. Їй у всьому допомагав чоловік. Так, вони розписалися майже відразу після виписки з лікарні. Свою обручку Оля повісила на мотузочку на шию.

… У ресторані голосно грала музика. Компанія відзначала 30 років з дня весілля. Це були Костя і Оля. Постарілі, посивілі, але щасливі. За столом сиділи їх п’ятеро дітей і семеро онуків.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page