fbpx

Я одружився на красивій, милій, словом – найкращій у світі жінці, але після того, як Валентина подарувала мені двох донечок, вона так “розпаслася”, що сил моїх на неї дивитися більше немає. Вона мені дуже подобається, але мені соромно з’являтися з нею на людях. Жалісні погляди, які дехто кидає на Валентину, мене виводять з себе

Я одружився на красивій, милій, словом – найкращій у світі жінці, але після того, як Валентина подарувала мені двох донечок, вона так “розпаслася”, що сил моїх на неї дивитися більше немає. Вона мені дуже подобається, але мені соромно з’являтися з нею на людях. Жалісні погляди, які дехто кидає на Валентину, мене виводять з себе

Я одружився на своїй дружині з великої любові. Я закохався з першого погляду, вона була красива, розумна і неймовірно добра. Вона завжди дбала про свій зовнішній вигляд. Але тепер їй байдуже. Вона жиріє і практично нічого з цим не робить. Як мені сказати їй, що я проти її зайвої ваги?

Ми з Валентиною одружені п’ятнадцять років. У нас дві доньки, вони успадкували від дружини добру вдачу і гарне обличчя. Але краса для неї залишилася в минулому, їй ще немає і 40 років. Я знаю, що те, як людина виглядає, не є найважливішим і це точно не повинно впливати на міцність стосунків. Але я не можу стриматися, тому що краса Валі було першим, що привернуло мене до неї.

Ми познайомилися на спортивному змаганні. Ми навчалися в одному навчальному закладі (я на два роки старший). Я з дитинства багато займаюся спортом, я просто люблю рух, тому було абсолютно зрозуміло, що я буду активним учасником.

І саме там я вперше побачив Валентину. Це було як грім серед ясного неба. Я буквально втратив дар мови, коли побачив її. Вона була така красива, висока, струнка, мала гарну усмішку і довге волосся… Мої друзі сміялися з мене, коли бачили, як я дивлюся на неї з відкритим ротом.

Я людина дії, тому як тільки зміг, пішов з нею зустрічатися. Мабуть, її вразила моя прямота, зухвалість, харизма чи що я знаю, але вона погодилася на побачення. І так ми почали зустрічатися. Я хотів бути з нею якомога більше і хвалитися нею, у мене ніколи не було такої гарної дівчини, я взяв себе в руки.

Але з часом я все більше розумів, що Валя не тільки красива, але й мила, добра, словом, найкраща дівчина у світі. А її природний розум, практичність і те, як вона знала, що робити в кожній ситуації, були лише додатковими бонусами.

Ми все більше подобалися один одному, тому наступним кроком стало планування спільного майбутнього. Валентина родом із села, де шанують наші українські традиції. Я нічого такого про: колядки, вертепи, свят вечір, не знав, оскільки мої батьки зі сходу України, і не привили мені такі традиції, на жаль.

Тому наше весілля було у батьків Валі, це була велика подія, були запрошені всі родичі і друзі, ми святкували кілька днів. Чудовий вихід у нове життя.

Ми закінчили навчання, знайшли роботу, купили квартиру. У нас також було дві дочки з різницею в один рік. Валентина з дівчатами була вдома, але їй було приємно. Її мама нам дуже допомагала, Валентина також часто їздила до батьків у село.

Я також намагався бути корисним вдома, але нам потрібні були гроші, ми платили іпотеку, тому я більше був на роботі, ніж вдома. Але Валя не скаржилася, знайшлася в материнстві.

Але в той час на ній почали проявлятися як її задоволення сімейним життям, так і її сімейне розташування. Вона почала товстіти, і неабияк. Вона сильно набрала вагу під час обох цікавих станів і так і не змогла скинути зайві кілограми.

Зізнаюся, що зайві кілограми на ній мені були байдужі, вони їй і так пасували. Але Валентину, яка завжди стежила за тим, що їсть, уникала калорійної їжі, щодня робила зарядку, ми постійно десь разом займалися спортом, це все не турбувало. Наче вдома опинилася зовсім інша жінка.

Невдовзі я зрозумів, що винні також її походження та вплив матері. Мама Валентини така типова домогосподарка, крім фартуха я її ні в чому не бачив. У них вдома чисто, затишно, зварено і спечено. Але все це суперечить принципам здорового харчування. Я не дивуюся, вони там завжди звикли, вирощують свиней, качок, то чого їм їсти, як нам.

Але Валентина раніше більш-менш засуджувала це, навіть говорила, що не хоче бути схожою на своїх маму і тата, які мають велику вагу. На жаль, коли вона частіше їздила з дітьми в село, їхній вплив ставав значним.

Це триває вже кілька років, і я все більше розчаровуюся цим. Я іноді натякаю Валентині, що мрію побачити її такою, як колись, стрункою, але вона завжди ображається. Вона це знає, але нічого з цим не робить. Водночас я хотів би їй допомогти, але не знаю як.

У неї немає бажання навіть спробувати, я знаю, що вона кілька разів сиділа на дієту, але це не допомогло, стало лише гірше.

Вона мені дуже подобається, але мені соромно з’являтися з нею на людях. Жалісні погляди, які дехто кидає на Валентину, мене виводять з себе…

Щоб ви мені порекомендували зробити?

Як достукатися до дружини?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page