fbpx

Я одягла красиву сукню, підбори, все як має бути. На весіллі танцювала, забавлялася, все культурно, гарно. Мій чоловік бачив, яку я сукню планую одягати, але я хотіла одягнути якусь накидку, та було в цей день дуже жарко. У мене довге та красиве волосся. Словом, є що показати. Але повернувшись додому чоловік покликав мене на серйозну розмову. Минуле йому моє не сподобалося. Але ж де ти, чоловіче, був до цього дня?

Минуле йому моє не сподобалося. Але ж де ти, чоловіче, був до цього дня?

Мене звати Марина і я з 18 років живу сама, займаюся з дитинства танцями, а саме балетом. У 20 років переїхала закордон, жила там 4 роки, працювала балериною, а потім навіть вчителькою танців в одній школі. Але довга розлука з домом давалася в знаки.

Остаточно я зрозуміла, що пора їхати додому, коли декілька тижнів поспіль снився дім. Та й втомилась від усього цього, повернулася додому до свого міста. Загалом я планувала побути в Україні десь рік чи два, але мої плани змінила раптова зустріч з Максимом.

Так одна зустріч змінила багато планів. Через рік почали зустрічатися з ним, хоч ми знайомі були раніше. Це я до того, що він знав, що я була танцівницею в Туреччині. Балаканини серед знайомих було багато, кожен по своєму додумував чим я там займалася.

Але я була рада, що Максим не вірив тим слухам і загалом після закордонних хлопців я зрозуміла, що наші найкращі.

Одружилися ми десь через два роки, та до цього ми майже ввесь період жили разом, народилося двоє дітей. Донечці Діані вже шість років, а синок Любомир, ось тільки в садок піде, три роки йому.

Зрозуміло, що моє подружнє життя з двома дітьми не було таким насиченим, як життя за кордоном, але я не жаліюся. Я сама це свідомо вибрала і знала на що іду.

Форму після цікавого стану я швидко повернула. Ще з дитинства я вміла добре підтримувати фігуру, добре знала як правильно тренуватися і харчуватися, тож без проблем повернула собі стрункі та красиві форми, а можливо навіть зробила їх кращими ніж колись.

І ось нарешті мені випала нагода покрасуватися собою, адже у друзів планувалося весілля.

Я одягла красиву сукню, трохи вище колін, підбори, все як має бути. Я і спортивні костюми люблю стильні, але щось жіночніше мені подобається більше. На весіллі танцювала, все культурно, гарно.

Мій чоловік бачив, яку я сукню планую одягати, але я хотіла одягнути якусь накидку, та було в цей день дуже жарко, тож я пішла просто в сукні. У мене довге волосся красиве, а він каже, могла б і скромніше бути і одягнутися.

Сьогодні у нас вдома відбулася “буря”, при якій Максим почав говорити на мене різне, що потрібно б скромніше поводитися, бо ж я мама. І це все лише через те, що я, на думку чоловіка, одягнулася не так. Я сказала, щоб такі зауваження пробив своїй рідні.

А чоловік відповів: “В мене батьки, сестри, тітки і тд нормальні були, скромні, все життя, як бджілки. А в тебе таке минуло, що о-го-го”.

До речі, заробляю на свої сукні, підбори, косметику, спортзал я сама. Діти щасливі на гуртки ходять.

Але ж коли мені ще гарно виглядати? І фігура дозволяє. А Максим хоче бачити поруч з собою сіру мишку, хоч сам звернув на мене увагу, коли я була яскрава і красива.

Як думаєте, на чиєму боці правда? І чи не буде такого, якщо я стану дійсно, як миш, то чоловік знайде собі іншу?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page