fbpx
життєві історії
Я оце дивлюся, що їсть моя невістка Настя, яка зараз з трьома дітьми під моїх дахом, а син служить, і мені лячно стає, в мені зародилися певні недобрі сумніви. Може, сину Максиму подзвонити і спитати у нього? Але не хочеться його відволікати такими турботами, адже дитина моя зараз недалеко від Миколаїва

Я оце дивлюся, що їсть моя невістка Настя, яка зараз з трьома дітьми під моїх дахом, а син служить, і мені лячно стає, в мені зародилися певні недобрі сумніви, але як у неї запитати?

Чи, може, сину Максиму подзвонити і спитати у нього? Але не хочеться його відволікати такими турботами, адже дитина моя зараз недалеко від Миколаїва, хіба йому до таких розмов…

А у Насті якось питати не зручно, думкаю, якщо совість є, сама має сказати.

Але мені чесно не добре від думки, що моя неваістка, вірогідно, чекає четверту дитину! Та це дуже ймовірно, судячи з того, як вона харчуватися почала! Погляньтие тільки, що вона їсть, і це щодня! От за що таке мені?

У мене двокімнатна квартира, ми тут і так одне в одного на голові, чесно кажучи, дуже тісно. Невістка собі робочий кабінет з кухні зробила, та я вже мовчу, хоч і не зручно.

На окрему квартиру вони не можуть з кількох причин: житло у нас в Хмельницькому досить не дешеве, це по-перше, а вони платять іпотеку за власну квартиру в новобудобі в містечку під Києвом, плюс ще за орендовану квартиру там же, у якій поки що живуть.

А по-друге, виставити я їх просто не можу, Максим попросив потурбуватися про його родину, поки це все, підтримати Настю. Йому, мовляв, спокійніше, коли вони у мене.

Я це все розумію, але вибачте, радіти, що сюди до мене додасться ще одне маля зовсім не можу. Куди? Мені на голову? Ну справді, чим вони думали, якщо мої здогадки підтвердяться? А головне – що тоді робити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.