Я переселенка з Донеччини. Маю двох діток і чоловіка військового.
Півтора тижні довелося прожити у величеееезних чергах у різні соціальні інстанції, всього 7, і вирішити купу питань.
Що хочу сказати. Я дуже вдячна.
Ніде не просилася без черги, хоча маю для цього одну приємну умову – круглий животик.
Але всі щось мають: поганий злий настрій, хворих, стареньких, маленьких…
Всі люди. Багато злих і багато добрих. Люди, які розуміють працівників, затиснутих в неможливі просто умови роботи між тривогами й довгими відключеннями електроенергії з натовпом роздратованих втомлених людей. І ті, хто цього не розуміє.
Брала з собою кругом книжку замість нетерплячки і роздратування – мені завжди допомагає.
І от що. Працівників потрібних, тих чи інших – мало, і їм точно не легше ніж тим, хто в черзі. Їм такий міцний внутрішній дзен треба мати, шо ой леле, в мене такого точно нема й ніколи не було й не буде.
І вони роблять свою роботу. І я все потрібне за півтора тижні вирішила!
Це дійсно було непросто у деякі моменти, але у цілому всі ці хождєнія викликали у мене такі думки й емоції.
Я розуміла, що мені краще: в коридорі, сиджу, з книжкою, чекаю, можу вийти купити каву, а службовець в кабінеті, а кабінет той душний, маленький, завалений ящиками з паперами і таких, як він, в ньому ще три працівника і біля кожного відвідувачі щось бубнять і жаліються. І він приймає за день десятки людей, незадоволених, виснажених, часто злих, які щедро діляться з ним своїм негативом…
Я весь час думаю про те, що ці працівники потім йдуть до родин додому, які їх чекають… Але що вони несуть в собі після таких робочих днів? Якщо вони можуть ще зі своїми рідними поділитися якимось теплом і позитивом, то вони реально герої.
Бо попри все українська людяність і розуміння перемагають, проростаючи крізь всі сьогоденні біди, обмеження, наші загальні втому і розпач.
А разом з тим відроджується віра, кріпиться надія, множится любов, відновлюються сили.
Принаймні це я про себе, бо наслухатися і надивитися довелося всякого і всіляких.
Словом, Я ВДЯЧНА СВОЇЙ КРАЇНІ, ЇЇ ЛЮДЯМ І БОГУ. За все і попри все. Для мене все тут найкраще!
Слава Україні і нашим захисникам, миру всім і благополуччя!
Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.
Недавні записи
- У нас з чоловіком трикімнатна квартира, в якій підростають троє діток. Я майже все встигаю робити сама, але була у мене одна давня мрія. Ми якраз ремонт в кухні зробили, і тиждень тому на день народження чоловік мені її таки подарував. Але відтоді зовсім зіпсувалися у мене взаємини зі свекрухою, Марія Павлівна наче сказилася! Здавалося б, усі мають бути щасливі, але ні. Свекруха її просто не переносить! За її нацькуванням і нашіптуваннями я тепер – погана господиня! Вони, мовляв усю молодість мили в тазиках та холодній воді по гарнізонах – і нічого! Виростили і вижили, не те що деякі, яким аби електрику накручувати. І тут настав апогей. Мені видали старовинну металеву радянську м’ясорубку
- Ми з Петром чекаємо на поповнення, другу дитинку, швидше за все – на дівчинку. Я зарані придумала ім’я, але вся родина з обох боків проти, мені дуже прикро! Я завжди хотіла, аби мою донечку саме так звали. Знайома на дитячому майданчику взагалі зафукала це ім’я, що не гарне і взагалі й казна й що! Мені прикро, мало не ридаю. Ще й до всього свекруха настирно Машу пропонує, прямо дістала уже. Мене саму назвали на честь бабусі Алевтиеною, бо моя мама посоромилася перечити в чужому будинку, адже жила в невістках
- Я як побачила, що син мій ранком встав перший, пішов на кухню і потім поніс у спальню невістці каву з канапками з червоною ікрою – так у мені скипіло все! Розмова з ним і Юлькою не дала результатів, тому і подзвонила свасі. Такого я ще не чула на свою адресу
- Мені вже й не хочеться до своєї родини на Закарпаття їздити, щиро кажу. І все через дітей, яких вони собі там понароджували. А я живу інакше, і коли мене обліплюють ці всі діти – сестри, брата, а мама насідає – коли вже ви, вам по 36 років??? – у мене просто все закипає. Та ніколи!
- Мені так і хочеться щоразу запитати в свекрів, до яких ми іноді їздимо в село: навіщо вам три огороди??? Горбатяться на них і майже все роздають сусідам! Ми мало що беремо з собою, коли вони нам дають, бо ми стільки того всього не їмо, але вони не розуміють, що крім картоплі, буряків, капусти і качок ще щось можна їсти в цьому житті