fbpx
життєві історії
Я перевіряла кишеньки доньчиної куртки перед тим, як покласти її у пральну машинку після прогулянок вихідних днів. У кишеньці лежали 100 доларів. Справжніх, як виявилося. – Напиши об’яву і свій номер, і прикріпи на майданчику, – сказав мені Женя

Як і завжди у вихідні, я з донечкою багато гуляла на вулиці, тим більше, погода стояла чудова, а чоловік Женя в цю суботу працював.

Дочці нашій Сашуні майже чотири рочки, вона дуже активна, залюбки знайомиться і грається з дітками, а я спілкуюся у цей час з такими самими матусями, як і я сама.

І ось сьогодні я вирішила випрати куртку Сашуні після прогулянок вихідних днів. Як і зазвичай, я перевіряла кишеньки доньчиної куртки перед тим, як покласти її у пральну машинку після прогулянок. І у одній з кишеньок лежали 100 доларів! Справжніх, як виявилося. Ми з чоловіком перевірили.

Коли я запитала у Сашуні, де вона взяла такий папірець, вона відповіла, що у сумочці якоїсь «лялі», що вона дала іншій дівчинці свою ляльку, а та їй – свою сумочку. З дитячої розповіді виходило, що у тій сумочці Саша і знайшла гроші і взяла їх собі… І чому в дитячій сумці лежали справжні долари?.. Але це вже інше питання, як вони там опинилися.

Ми ж з чоловіком розгубилися і розійшлися в думках. Я вважаю, що знайти, чиї це гроші, майже не реально, адже ми з дочкою гралися на різних майданчиках у кількох районах міста. Багато кому вона давала свої іграшки, так само брала їх у інших дітей… Тому я вважаю, що найкраще – залишити ці гроші і витратити їх на дитину, раз вже так вийшло. Саші до зими он багато чого треба, на ці гроші можна купити куртку або чобітки.

Женя ж у мене дуже «правильний».

– Напиши об’яву про знайдені 100 доларів і залиш свій номер, і прикріпи на майданчиках, де ви гуляли, – сказав мені Женя.

– Та ти уявляєш, скільки матусь мені почнуть дзвонити! – відповіла я наївному чоловіку. – Це ти у мене такий чесний, а такі далеко не всі.

На що Женя відповів, що у такому разі треба віддати ці 100 доларів на якусь благодійність, тим, хто потребує.

Навіть не знаю, як і вчинити. З одного боку, і Женя має рацію, але ж і нашій дитині багато чого потрібно, ми не багатії далеко. А якби зробили ви?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page