fbpx
життєві історії
Я підійшов до неї, намагався пояснити, що ми обоє перебрали вчора! Але вона відповіла, що все добре і сталося так, як і мало статися. У нас зав’язався службовий роман, я став затримуватися допізна на роботі, моя дівчина почала помічати щось недобре. Так тривало до тих пір, поки моя кар’єра зовсім не скотилась вниз, я почав помітно відставати від своїх колег і після чергового конфлікту з шефом мені довелося звільнитися. Вдома мене також чекав сюрприз

Я давно хотів працювати в великій ріелторській агенції, досягти високих результатів, бути номером один у цій сфері. Але моїм планам не судилося збутися, вони розвалилися наче картковий будиночок з приходом нового агента в наш колектив.

До цього я був на хорошому рахунку у шефа, виконував план, був досить активним агентом з нерухомості і весь час рухався вперед! Я жив уже кілька років зі своєю дівчиною, ми виїжджав два рази на рік на відпочинок в теплі країни, і все розвивалося непогано. І тут в наш колектив прийшла нова, молода дівчина, дуже приваблива.

Вона швидко влилася в курс справи і спритно володіла такою «зброєю», як жіноча чарівність. Я став помічати, як вона ненароком з будь-якого приводу зверталася або просила мене що-небудь їй допомогти.

Ми стали багато спілкуватися, обговорювати якісь робочі моменти, розповідали одне однуму всілякі випадки. Нам ставало дедалі цікавіше спілкуватися. Через деякий час, сам того не помічаючи, я почав прив’язуватися до неї. Ми затримувалися на роботі, після я підвозив її додому.

Якось, відзначаючи черговий корпоратив, ми непогано набралися! Вона попросила провести її до будинку,і  на той момент я вже знав, чим все це закінчиться. Ми піднялися до неї додому, там у нас все і сталося. До себе додому повернувся дуже пізно, довелося вигадувати безглузду історію для своєї дівчини.

Наступного дня я підійшов до неї, намагався пояснити, що ми обоє перебрали вчора! На це вона відповіла, що все добре і сталося так, як і мало статися.

У нас зав’язався службовий роман, я став затримуватися допізна на роботі, моя дівчина почала помічати щось недобре.

Результати моєї роботи пішли вниз, я став часто спізнюватися на зустрічі з клієнтами, у мене зривалися угоди, почалися сутички з шефом. Велику частину робочого часу став приділяти своїй «колезі», ми виїжджали разом обідати в затишне місце, де нас не могли побачити разом…

Так тривало до тих пір, поки моя кар’єра зовсім не скотилась вниз, я почав помітно відставати від своїх колег і після чергового конфлікту з шефом мені довелося звільнитися!

Вдома мене чекала серйозна розмова з моєю дівчиною, чутки все-таки з часом дійшли і до неї, і мені довелося у всьому зізнатися.

У підсумку ми роз’їхалися, я залишився без улюбленої роботи. Моя коханка залишилася працювати в агентстві, і навіть пішла вгору по кар’єрних сходах. Але довго наш службовий роман не тривав, через місяць ми припинили наші відносини. Ось так по дурному за рік я втратив все те, до чого так прагнув…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook