fbpx

Я пішла жити від чоловіка в окрему кімнату, бо дізналася, що в нього є подруга. Просто подруга. Ми з Денисом разом 12 років, є донечка. звичайна родина. Але чоловік не дозволяє мені працювати і навіть на зубну пасту я прошу в нього гроші. І тут я ще дізналася про цю Лілю. Він каже, що вона тільки подруга, але вони часто спілкувалися, він часто заїжджав до неї в гості на роботу. Мені ця дружба дуже не подобалася, я йому говорила це неодноразово, але він не звертав увагу. Заробляє в нашій родині тільки Денис, як я вже сказала. І він дуже економний, контролює весь сімейний бюджет, всі витрати в нього розподілені. Якісь гроші для дитини доводиться просити і пояснювали, куди витратила кожну гривню

Я пішла жити від чоловіка в окрему кімнату, бо дізналася, що в нього є подруга. Просто подруга. Ми з Денисом разом 12 років, є донечка. звичайна родина. Але чоловік не дозволяє мені працювати і навіть на зубну пасту я прошу в нього гроші.

І тут я ще дізналася про цю Лілю. Він каже, що вона тільки подруга, але вони часто спілкувалися, він часто заїжджав до неї в гості на роботу. Мені ця дружба дуже не подобалася, я йому говорила це неодноразово, але він не звертав увагу.

Заробляє в нашій родині тільки Денис, як я вже сказала. І він дуже економний, контролює весь сімейний бюджет, всі витрати в нього розподілені. Якісь гроші для дитини доводиться просити і пояснювали, куди витратила кожну гривню.

Та і я, щиро кажучи, така собі дружина, у мене практично немає бажання щось готувати і прибирати в будинку. А зараз ще моя мама захворіла, потрібні великі гроші. Чоловік відмовився допомогти, оскільки він збирає на новий автомобіль.

Тому я відкладаю потрібну суму сама вже понад рік, бо таємно від Дениса почала працювати в інтернеті. Піти мені по суті нікуди, оскільки житло купили у шлюбі.

Тобто квартира буде в разі чого ділитися на двох, але у Дениса є докази – чеки і все таке – що житло куплене на його гроші, і лише десь шосту частину дала тоді моя мама.

Якщо все ж таки розлучатися, тоя переживаю, чи взагалі мені не вистачить грошей, щоб гідно фінансово забезпечити нас обох, адже донька вже майже підліток, хоче гарно вдягатися, сучасні гаджети і все таке.

Раніше, я якось трималася, виховувала дочку, намагалася відволіктися. Але тепер просто руки опускаються. Не бачу ні від кого підтримки, зневірилася. Не бачу майбутнього у своєму шлюбі, а почати все спочатку у 37 років теж не можу наважитися.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page