fbpx
життєві історії
Я побоювалася відпускати чоловіка так далеко і надовго. Але одного разу Дмитро все-таки вирішив спробувати щастя. Я відмовляла, як могла, немов відчуваючи бiду

Мені 28 років, живемо з чоловіком, Дмитром, 4 роки, дітей немає. В нашому селі роботи не знайти, особливо для чоловіків. Тому останнім часом багато мужчин їдуть на заробітки і там працюють по півроку. За матеріалами

Я побоювалася відпускати чоловіка так далеко і надовго. Але одного разу Дмитро все-таки вирішив спробувати щастя . Я відмовляла, як могла, немов відчуваючи бiду.

“Катя”, – з палаючими очима переконував він, – “гроші там можна заробити хороші, хоч трохи виберемося з боргів і погасимо кредити”. І я здалася. Настав день від’їзду, речі були зібрані, я провела чоловіка в далеку дорогу.

Як я буду жити одна? Раніше ми ніколи не розлучалися на такий довгий термін. Почалося смс-листування, по телефону розмовляли кожен день, посилали один одному фотографії. Так тривало місяці два. Відразу все рухнуло, коли він приїхав, назвав мене чужим жіночим ім’ям!

Сеpце спочатку зaвмepло, а потім закaлатало зі cтрaшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі коханку. Намагаючись по можливості приховати хвилювання, продовжила розмову. Дмитро явно не помітив свою помилку. Чоловік сміявся з мене … За що боролася, на те і напоролася. Думка про те, що він там спокійнісінько живе, не обмежуючи себе в плoтcьких втiхах, не давала мені спокою.

Чим я гірше? До того ж сусід давно на мене поглядає, компліментами обсипає. Привід тут же знайшовся: вже тиждень, як протікав кран. Я попросила сусіда усунути поломку. Він, недовго роздумуючи, погодився.

Впорався швидко. Я запропонувала чай, потім випили трохи вuнця. Розмови затяглися до півночі. Вранці прокинулися в одному ліжку. Чомусь докорів сумління я не відчула.

Читайте також:Я НАВІТЬ ВОРОГУ НЕ ПОРАДЖУ ПРОЙТИ ЧЕРЕЗ ЦЕ. МЕНІ ХОТІЛОСЯ ТІЛЬКИ ОДНОГО, ЩОБ ДИТИНА НАРЕШТІ НАPOДИЛАСЯ, І Я МОГЛА ЗНОВУ ЖИТИ, А НЕ СТРAЖДAТИ ЩОДНЯ. АЛЕ З НАPOДЖЕННЯМ МАКСИМА ВСЕ СТАЛО ЩЕ ГІРШЕ

У лiжку з сусідом …

До приїзду чоловіка ми з сусідом зустрічалися майже щодня. Перерва на півроку, і все закручується з новою силою. Я вважала, що Дмитро ні про що не здогадується, поки не знайшла в його телефоні повідомлення від моєї найкращої подруги Тані про мене і нашого сусіда.

Отже, таємниця розкрита. Дмитро все знає, причому давно, але мовчить. Мабуть, влаштовує такий стан речей. Як довго це триватиме, не знає ніхто …

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook