fbpx
життєві історії
Я поділилася нашим з дочкою секретом з кумою, але Ліда, мене знаєте, осудила. І Ніну мою. А я так думаю: хотів би зять бути з родиною – не сидів би за кордоном, а повернувся би додому й тут роботу шукав або Україну йшов захищати. А їй з двома дітьми не легко все самій тягти, от і почала зустрічатися з хорошим чоловіком, теж одружений, родина далеко. Я радію за Ніну

У мене такс ситуація в родині дочки складається, яку напевно всі осудять. Чи ні?

Я й не знаю, як моя красива, цілеспрямована дочка Ніна покохала цього Вадима, двох дітей народила йому.

Він же від початку нічого не вмів і сидів на її шиї! Роботи міняв постійно, все хотів таку, аби нічого не, але гроші отримувати. А де ж таку взяти?

Ніна моя здійснила свою мрію – салон краси відкрила, а Вадик їй хіба ото з дітьми допомагав в якості няні.

Квартира теж Ніни, я їй на перший внесок допомогла, а вона потім всю решту сама виплатила і на себе оформила.

З Вадимом у них шлюбний контракт, згідно з яким він на житло і салон і машину в разі розірвання шлюбу не претендує. Тобто ні на що з того, що придбала Ніна за свої гроші.

Вдома своїм руками він теж нічого робити не вміє – до всього Ніна майстрів викликає, хоч пральну машину подивитися, хоч кран полагодити.

Вже під час вторгнення Вадим нарешті здійсни свою мрію – виїхав працювати за кордон далекобійником, Ніна йому дуже посприяла, адже саме вона знайшла там знайомих медиків, які надали йому «запрошення на лікування».

В Європі зять вже рік, гроші тільки іноді Ніні й дітям висилає, каже, ще не платять йому багато, самому не вистачає.

Ніна з дітьми їздила до нього весною на день народження, так вона й квитки за свої кошти брала, і там проживання і дозвілля всій своїй родині забезпечила. Сама мені сказала, що з нього ще нічого не візьмеш, тільки оформляється, ще нічого толком не отримує.

Тому ви моє ставлення до зятя розумієте. Але дочка його за щось кохає, це її вибір, що я можу вдіяти?

Але місяців три тому у Ніни з’явився чоловік, і я цьому дуже рада. Я не знаю, як там у них складеться в майбутньому, але зараз моя дочка щаслива.

Вони всюди разом, він знайшов легко підхід до дітей. Витрачає на них гроші, підтримує Ніну у всьому, допомагає.

Дочка сама сказала мені що вперше в житті відчула себе жінкою, якій є на кого спертися. І так, я її не осуджую, хоч той чоловік теж одружений, його родина вже півтора року закордоном. Це життя. Людині погано самій.

Але недавно під час посиденьок я поділилася нашим з дочкою секретом з кумою, але Ліда, мене знаєте, осудила. І Ніну мою.

А я так думаю: хотів би зять бути з родиною – не сидів би за кордоном, а повернувся би додому й тут роботу шукав або Україну йшов захищати.

А їй з двома дітьми не легко все самій тягти, от і почала зустрічатися з хорошим чоловіком, у якого родина далеко. Я радію за Ніну, а там життя само все скорегує – можливо розстануться тихо, а може й разом будуть, всяке буває.

Всім благ і миру!

Автор – Олена М.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page