fbpx

Я подзвонила до невістки, бо скоро в онучки день народження. Я хотіла, щоб та мені з подарунком щось підказала. Хочеться, щоб щось цікаве і дитині запам’яталося. Але Оленка відповіла, що зараз дітям подарунки не потрібні, а треба гроші. Я ж розумію, що в сина зараз не все гаразд і іпотека ця вимотує, але невістка замість того, щоб самій кудись влаштуватися, виклянчує гроші в мене. Чесно, мені б навіть соромно було таке казати на її місці. Здорова жінка, сидить з дитиною дома, рахує копійки чоловіка і на мій гаманець заглядає

Я не уявляю, як можна жити від зарплати до зарплати чоловіка, і нічого з цим не робити, бо вона, бачте, з дитиною дома сидить.
Та я на керівній посаді все життя працюю, живу в своє задоволення, але вважаю, що на це заслуговую.

З чоловіком вже майже десять років, як я розлучилася. Син виріс, одружився, а ми з Ігорем зрозуміли, що нічого нас один біля одного не тримає. Я любила подорожувати, ходити в театри, кіно, а мій чоловік “диванний” і нічого окрім дивану і дружків його не цікавило.

Я коли розлучилася, то видихнула, хоча не раз Ігор просив мене зійтися, але я б і не подумала.

Коли захотіла, тоді до Трускавця чкурнула, чи в Туреччину чи навіть помолитися в Меджугор’є. Нічого і ніхто мене не тримає.

А ось моєму сину трішки важче живеться. На даний час Денис тягне на собі сім’ю: дружину і дочку п’яти років і виплачує вже п’ять років іпотечний кредит.

Невістка не раз мені говорила, що совісті в мене немає, бо замість того, щоб сину допомогти з виплатою, я по закордонах їжджу.

Я їжджу бо працюю, а ось Настя на роботу йти не планує, бо хто ж з дитиною буде сидіти, в садочку ж діти хворіють раз за разом, а на лікарняне її відпускати не будуть.

Та я все життя начальницею пропрацювала, ну як не пускають. Всі ж як не були мамами малих дітей, то на даний час ними є. Всіх завжди відпускали і це лише відмовки моєї невістки.

Вона вважає, раз у свекрухи гроші є, то чого б мені їм не допомагати. Але я знаю їх, вилізуть на голову і ноги звісять.

І ось недавно до чого Оленка додумалася. Я подзвонила до неї, бо скоро в онучки день народження. Я хотіла, щоб та мені з подарунком щось підказала.

Хочеться, щоб щось цікаве і дитині запам’яталося. Але Оленка відповіла, що зараз дітям подарунки не потрібні, а треба гроші в конверті.

Я ж розумію, що в сина зараз не все гаразд і іпотека ця вимотує, але невістка замість того, щоб самій кудись влаштуватися, виклянчує гроші в мене. Чесно, мені б навіть соромно було б таке казати на її місці.

Здорова жінка, сидить з дитиною дома, рахує копійки чоловіка і на мій гаманець заглядає.

Я їй відразу ж сказала, що все ж таки знайду якийсь гарний подарунок на вік онучки, бо гроші то більше до батьків, а дитині треба щоб запам’яталося.

Може ви мені щось порекомендуєте? Що було б цікаве на подарунок дівчинці п’яти років?

Ну просто не хочу йти на поводу у невістки. Нехай підіймається і йде заробляти, а то звикла на всьому готовому сидіти!

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page