fbpx
життєві історії
Я покинула Степана і дітей заради молодого і успішного чоловіка. Скоро в нас народиться дитинка. Але замість того, щоб насолоджуватися життям і діточками, я не перестаю вести за них боротьбу. Річ у тім, що колишній чоловік розлючений на мене і на весь світ, і налаштовує наших дівчаток проти мене. А вони, на диво, ведуться. Остання наша зустріч на довго закарбувалася в моїй пам’яті

Так склалися обставини, що я пішла від чоловіка. Звичайно, я не кажу, що я гарно вчинила, і з мене потрібно брати приклад.

Районний центр у нас невеликий і це не пішло мені на руку. Самі розумієте, як швидко по “селу” розлітаються чутки. Особливо сильно засуджували мене люди пенсійного віку. А чутками, як відомо, земля наповнюється.

Швидше за все, навіть не варто уточнювати, що більшість із них просто придумані. Та й взагалі людям властиво все перекручувати та перебільшувати.

Як би там не було, а мені доводиться із цим жити. І справлятися із ситуацією. Звичайно ж, чоловік мене засуджував. І в судовому порядку він зробив так, щоб діти залишилися з ним.

А потім Степан став налаштовувати їх проти мене. Я все розумію, він покинутий чоловік і злий на весь світ, не лише на мене.

Як би я не намагалася згладити наші з ним стосунки, він не хоче йти мені на зустріч. Дівчатка від мене віддаляються, і якщо ми бачимось, він них віє холодом. Ні, вони мене не ображають, але всіляко висловлюють зневагу. за те, що я покинула їх тата.

Я себе не виправдовую і в жодному разі не вважаю ідеальною матір’ю чи дружиною. Тільки й чоловік далеко не був святий. Я підозрюю, що Степан не раз ходив наліво, тільки він вміло це від мене приховував.

Степан не наважився піти з сім’ї, але це не привід налаштовувати проти мене наших дітей. Адже я постійно виконувала свої материнські обов’язки. Звичайно, сім’я тримається на обох батьках, тільки всі турботи по дому завжди лягали на мої плечі. Без варіантів.

Діти воліють звинувачувати у всьому мене. Але вони не знають усього. Як їм пояснити, чому я пішла від їх тата до молодого чоловіка? Поки ніяк. Можливо, зрозуміють, коли виростуть. А поки що вони ще малі для цього.

Не хочеться думати про те, що на мене чекає в майбутньому. Адже Степан ні перед чим не зупиниться і зробить усе, щоб про мене вони і не згадували. Якщо дійде до цього, то згодом вони забудуть усе те добро, яке я для них робила.

Спілкуватись вони вже зараз не дуже то і хочуть. Я не розумію, як з цим боротися. Чоловік постійно поряд з ними і впливає на них. Навіть на їхні думки.

Я постійно думаю, чи правильно я все роблю. Ми розлучилися за взаємною згодою. Не влаштовували сцен та “бурі”. Просто все до цього підійшло і ніхто не чинив опір, не пропонував інших рішень. Кожен із нас розумів, що шлюб не врятувати.

Читайте також: Я не знаю, хто мене за язика потягнув, але я сказала зятю прямо в лоб, що в нього дві ліві руки і що особняк не для нього. Нехай живуть в квартирі і не рипаються. Він лампочки не прикрутить. А газони косити хто влітку буде? Теща? Наталя сказала, що Валера має на мене велику обіду, бо я його недооцінюю

Після розлучення я поїхала. Як виявилось, увесь час Степан продовжував налаштовувати дітей проти мене. Мені не зрозумілі його цілі, чого Степан хоче досягти. Тільки склавши руки сидіти точно не можна.

Я не кажу, що вчинила добре. Але жодна мати не заслуговує на таке ставлення від власних дітей. Я ж завжди бажала їм тільки добра і все робила для їхнього щасливого та безтурботного дитинства. І по гуртках їх водила, і готувала смачно, і гарний одяг купувала.

Я на даний час при надії. Дуже б хотіла, щоб діти спілкувалися зі своїм братиком.

Але як все буде, одному Богу відомо!

Що робити в такій ситуації? Як достукатися до власних дітей?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page