fbpx

Я повернулася з-за кордону, з Німеччини, там не просто прожила рік, а працювала. Мама вимагає, щоб я віддала гроші на ремонт будинку старшій сестрі, у якої троє дітей. Моваляв, мій служить і так багато отримує. Просить 100 тисяч гривень, а це більше половини того, що в мене є

Нас у батьків дві дочки, ми з Київщини. Моя старша сестра Валентина на 7 років за мене старша. Ми обидві гарно навчалися в школі, але після її закінчення наше життя склалося по-різному.

Валя вступила заочно до технікуму і вже у 18 років вийшла заміж за хлопця, з яким зустрічалася ще зі старших класів школи. жили вони в будинку його бабусі у нашому ж райцентрі, робили там потихеньку ремонт і швидко почали народжувати діток.

Зараз у мене вже троє племінників. Але сімейне життя у сестри в який момент не зладилося, чоловік влаштувався на нову роботу і за кілька місяців пішов жити до своєї колеги. Будинок він залишив Валентині і дітям, зробив на неї дарчу. Ну й за те спасибі.

Такий ремонт, як планували, вони в своїй оселі за роки спільного життя так і не зробили: там почали, там не доробили, ба народжувалися діти або якісь інші проблеми ставали нагальнішими.

Я з закінчила в Києві університет, з заміжжям не поспішала, влаштувалася на роботу. З часом там і зустріла свого майбутнього чоловіка, з яким ми просто розписалися якраз перед вторгненням. Жили ми з пашею на орендованій квартирі, а потім він пішов захищати Україну, а я поїхала до подруги в Німеччину.

І ось на Великдень я повернулася з-за кордону, а там не просто прожила рік, а працювала, мила посуд в кафе  доглядала за однією літньою жінкою, доброю знайомою мами моєї  подруги.

Я відклала деякі гроші, щоб ми з чоловіком могли придбати свою квартиру, щоб вже не тинятися по орендованих. Зараз знову живу в тій самій, в якій ми й жили, і за своєї відсутності все одно продовжували за неї платити. Чоловік недавно був і маленькій відпустці і знову повернувся на службу.

Так ось, коли я відвідувала рідних у нашому райцентрі, мама заявила мені, що я маю допомогти фінансово сестрі і дати Валі гроші на хороший ремонт будинку. Адже у неї, мовляв, троє дітей, а аліментів ледве вистачає на життя. зарплату має маленьку.

Вони обидві і кажуть, що мене має хвилювати доля моїх племінників, адже один з них ще й мі похресник. І от що мені робити? Дійсно допомогти Валі? Але тоді я втрачу свою власну подушку безпеки. Так. я маю роботу, і чоловік непогано отримує, але ми не знаємо що буде завтра.

І якщо я дам гроші Валентині – назад я їх точно не отримаю, вона й не обіцяє віддати. На ремонт просить 100 тисяч гривень, а це більше половини того, що в мене є. Що ви мені порадите? Як вчинити правильно, бо я просто не згаю.

Хочеться зостатися при своїх грошах, але сестра й мама і племінники для мене рідні люди, з якими теж псувати родинні стосунки не хочеться.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page