fbpx

Я повернувся додому втомлений з роботи, та в квартирі, окрім дружини та дітей, застав ще й тещу. Вони так забалакалися у спальні, що навіть не почули мого приходу. Я помив руки і вже направлявся до них, щоб спитати, що є на вечерю, та їх розмова вибила мене з колії. Ми таки розлучилися

Я прагнув великої родини, гарної дружини, маленького будиночка з садочком. Але я зробив неправильний вибір. Шлюб закінчився, і я хотів провести жирну лінію. Але я не можу про все забути і почати життя з “0”, оскільки моя колишня дружина мене обмовляє на кожному кроці. Більш того, вона не упускає можливості ляпнути щось гостреньке і про мою нову любов.

Я виріс у люблячій сім’ї в гарному оточенні, і я з дитинства мріяв саме про таку сім’ю, саме з такими цінностями.

Зі своєю дружиною Ольгою я познайомився у тридцять, вона була на два роки молодша за мене. Ми були знайомі лише кілька місяців, але Ольга сильно хотіла вийти заміж. Казала, що всі її подруги вже заміжні, а вона одна ні.

Я не квапився з весіллям, не хотів нічого робити поспіхом. Всі навколо мене вже почали розлучалися, і я точно не хотів цього переживати. Моєю мрією був мирний, комфортний шлюб з прекрасною дружиною і принаймні двома дітьми. Більш того, ми навіть не мали де жити. Я хотів побудувати будинок для своєї родини, а вже потім будувати в ньому мирне та щасливе життя.

Ми деякий час після весілля жили з її батьками, а коли Ольга повідомила про свій цікавий стан, пішла з життя її бабуся і ми переїхали до неї в квартиру.

Ольга була певний час хорошою дружиною. Мені подобалося сімейне життя. Жінка навіть не працювала, спершу хвилювалась за дитинку, потім доглядала сина, а через три роки Ольга подарувала мені ще одну дитину – доньку. Я був щасливий чоловік та батько і намагався зробити все, лиш би забезпечити їм хороше та безбідне життя.

Але поступово Ольга почала змінюватися, а точніше показувати свою справжню сутність. Можливо, на це вплинуло те, що вона постійно була вдома, що в неї було мало можливостей відпочити на роботі, придумати інші ідеї. Вона зустрічалася і спілкувалася лише з матір’ю, і що мене найбільше нервувало, що при кожній зустрічі вони “промивали” комусь “кісточки”.

Вони могли причепитися до кого завгодно, розпускали плітки, а ввечері, коли я приходив з роботи, “напрягала” цими небилицями і мене. Коли я не хотів слухати, вона ображалася і не говорила зі мною. Вона дуже примхлива.

Я сподівався, що Ольга зміниться, коли піде на роботу. Але все було так само, якщо не гірше. Жінка працювала на пошті і там у неї був постійний запас тем для обговорення. У неї навіть не було проблеми втручатися в життя людей, вирішувати життя інших стало її “роботою”.

Та найгіршим потрясінням для мене стали її походеньки “наліво”. Добрі люди відкрили мені вчасно очі. Її “кохання” жило на сусідній від нас вулиці. Для мене це було, як грім серед ясного неба.

Я зрозумів, що Ольга мінятися не збирається, і подав на розлучення. Я знайшов квартиру, отримав опіку над сином, а дочка живе з колишньою дружиною. Але ми досить часто бачимося, наш син часто відвідує маму. На щастя, мої стосунки з дітьми не зруйнувалися.

Минуло два роки після розлучення. У мене вже двічі були стосунки, перші були не дуже. На щастя, ми обидвоє відчули, що не підходимо одне одному, і розійшлися мирно. Ми залишилися друзями.

У нових стосунках я вже більше пів року. Я закохався і твердо вірю, що нарешті у мене все вийде. Моя дівчина теж щаслива. Нам добре разом. Дітям вона теж подобається. Але проблема в колишній дружині. Ольга постійно нападає на мене і на Вікторію (на жаль, так було і з попередньою), постійно зводить наклепи на неї, паплюжить, поширює гидку брехню.

Вона не соромиться говорити про неї погано перед дітьми. До того ж, хочу наголосити, що моя Вікторія  не була причиною розпаду нашого шлюбу. Ми розійшлися через походеньки “наліво” моєї колишньої дружини. Саме Ольга знайшла нове “кохання” і покинула мене.

Я взагалі не знаю, як захиститися від її поведінки. Я ніколи не був конфліктною людиною, я більше спокійний (навколишні кажуть, що я занадто хороша людина). Звичайно, люди мене знають, багато хто не вірить її пліткам, але є і ті, хто дивиться на мене і на Вікторію косо.

Я не розумію, навіщо вона це робить. Замість того, щоб насолоджуватися своїми новими стосунками, будувати їх, вона нападає на мене і мою дівчину.

Що робити в такому випадку?

Як її втихомирити?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page