fbpx
життєві історії
Я поїхала навчатися в училище за 200 км від батьків і орендувала там квартиру, коли з’явився мій двоюрідний брат по татовій лінії Гнат. Треба сказати, що батька я свого ніколи свого не бачила, він покинув маму, коли вона мене чекала. Я зайняла його улюблений диван брудною білизною, яку треба було впорядкувати за кольорами і покласти в прання, і втекла в училище

Я поїхала навчатися в училище за 200 км від батьків і орендувала там квартиру, коли з’явився мій двоюрідний брат по татовій лінії Гнат.

Треба сказати, що батька я свого ніколи свого не бачила, він покинув маму, коли вона мене чекала.

Так ось, брат подзвонив, сказав, що хоче зустрітися і що треба підтримувати родинні стосунки. І я подумала, що це правильно, адже стільки років вже минуло відтоді, а я збоку батькової родини нікого і не знаю добре.

Приїхав Гнат до мене з малесенькою шоколадкою, ми посиділи, слово за слово, він став проситися до мене тимчасово пожити, оскільки теж вступив тут в училище. Я подумала, що разом веселіше, та й дешевше вскладчину вийде.

Насправді все виявилося точнісінько до навпаки.

Купувала я продукти сама, він не вкладав ні копійки, спочатку говорив, що треба влаштуватися на якийсь підробіток, а поки грошей немає.

Вдома зовсім не прибирав, навіть за собою, не допомагав мені і взагалі ще бурчав на мене, що я йому заважаю займатися, коли працює пилосос.

Одного разу я попросила його досмажити м’ясо і вимкнути плиту,бо сама вже спізнювалася на підробіток, так він сказав, що він не знає як це зробити. Я тоді розізлилася і доготувала сама, звичайно, на заняття я запізнилася – було дуже соромно.

Словом, мені ще й обслуговувати Гната доводилося, справжня прибиральниця і кухарка, а він нічого не робив, тільки витріщався в телевізор.

Одного разу я вирішила дещо зробити і подивитися на його реакцію.

Я зайняла його улюблений диван брудною білизною, яку потрібно було впорядкувати за кольорами і покласти в прання, і втекла в училище.

Ви не уявляєте! Коли я повернулася додому, то побачила, що він просто відсунув цю білизну, примостився калачиком далі спокійнісінько дивився телевізор…

Це було останньою краплею для мене.

Я оголосила братику Гнату, що більше не маю наміру його утримувати та обслуговувати і щоб він шукав собі інше житло.

Ох, і вереску було! Але тепер я живу сама і зустріла гарного хлопця. Як там справи у Гната, мені не дуже цікаво. Мабуть, таки поганою я родичкою виявилася.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page