fbpx
життєві історії
Я познайомилася з майбутнім чоловіком на його весіллі, коли він одружився з іншою! Я вважаю, що за свою любов варто боротися!

У видавництві я пропрацювала майже чотири місяці, коли одна зі співробітниць, з якою ми добре спілкувалися, запросила мене на своє весілля.

З її нареченим я не була знайома, але запрошення прийняла, хотілося вигуляти нове красиве плаття.

Колега покликала ще пару дівчат з роботи, на весілля ми прийшли всі разом, трохи запізнилися, все вже сиділи за столом, коли ми тихенько прослизнули в зал.

Народу було дуже багато, більше ста чоловік, зал був красиво прикрашений, стіл ломився під частуванням. Але не це розбурхало мене.

Як тільки я побачила нареченого, у мене затремтіли коліна, серце мало не вискочило з грудей. Кохання з першого погляду! І при цьому взаємна!

Я весь свято сиділа сама не своя, щоки горіли під поглядами нареченого, серце билося, не могла ні їсти, ні пити.

О 20.00 я вирішила бігти додому, від гріха подалі. Я не знала, що мені робити і вирішила усунутися, перегоріти будинку.

На наступний день я виходила з видавництва і побачила його… Він чекав мене біля головного входу. Його дружина взяла відпустку в зв’язку з весіллям, її не було на роботі. Він схопив мене за руку, потягнув в машину.

Ми з ним довго розмовляли, можна сказати, що годинами. Це було справжнє кохання! Він сказав, що розлучиться, а ми з ним одружимося.

Так і сталося. Він з’їздив додому, поговорив з дружиною, зібрав речі і переїхав до мене. Що там було, я не знаю, не питала і не хочу знати.

Весілля наша відбулася дуже скоро, а після неї ми купили загальну квартиру. Ми живемо разом уже третій рік.

Як ви розумієте, мені довелося звільнитися з роботи. Навіть не уявляєте, скільки проклять на свою адресу я почула! Колишня дружина мого чоловіка пропрацювала там багато років, а я новенька, звичайно її все шкодували.

Що з нею зараз, я не знаю, ми ніколи її не обговорювали і їхні стосунки теж ніколи не обговорювалися. У нове життя ми увійшли з чистого аркуша.

Зараз я дуже щаслива! Ми передрікали швидку розлуку, зради, зради, але ми живемо і кожен день наш щасливий і спокійний.

Я вважаю, що за свою любов варто боротися!

Фото ілюстративне з вільних джерел.

facebook