fbpx
життєві історії
Я працюю на поважній посаді, тому коли побачила хорошу знижку на омріяне пальто, вирішила не гаяти часу, і в той же день його купила. Микола вже забрав дітей з садочка, і готував на кухні нам вечерю. Я переступила поріг з гарним настроєм, але через деякий час все почалося. – Ти хочеш, щоб ми з простягнутою рукою по світу пішли? – Ні їсти ні пити, мені вже не хотілося

Я працюю на поважній посаді, тому коли побачила хорошу знижку на омріяне пальто, вирішила не гаяти часу, і в той же день його купила. Микола вже забрав дітей з садочка, і готував на кухні нам вечерю. Я переступила поріг з гарним настроєм, але через деякий час все почалося. – Ти хочеш, щоб ми з простягнутою рукою по світу пішли? – Ні їсти ні пити, мені вже не хотілося.

***

Іванка в свої 35 досягла багато, працює в адміністрації міста на хорошій посаді. При цьому і сімейне життя склалося вдало. Чоловік, двоє дітей.

Єдине, що засмучує життя Іванки жадібність її чоловіка.

Може це походить від того, що Микола заробляє трохи менше, ніж дружина. І у нього виникли комплекси.

Дівчина намагається не акцентувати увагу на тому, хто скільки заробляє. Але іноді так хочеться висловитися.

– Я працюю на поважній посаді, тому коли побачила хорошу знижку на омріяне пальто, вирішила не гаяти часу, і в той же день його купила. Микола вже забрав дітей з садочка, і готував на кухні нам вечерю. Я переступила поріг з гарним настроєм, але через деякий час все почалося.

– Ти хочеш, щоб ми з простягнутою рукою по світу пішли?

– Ні їсти ні пити, мені вже не хотілося.

Днями, Іванка з дітьми їздила за теплими речами. Їй вдалося купити зимовий одяг з хорошими знижками. На двох дітей вона витратила трохи більше десяти тисяч. У число покупок входили і пуховики та взуття, а також термобілизна, шапки, кофти, джинси теплі, колготки.

Приїхали задоволені, чоловік два дні ходить і моралі читає.

Хоча діти вже не маленькі, речі куплені не на один сезон. Тому Іванка була задоволена.

Сходити в ресторан, кафе з чоловіком неможливо. Гаразд, він чайові ніколи не залишить. Так, він ще й на весь заклад гучним голосом буде обговорювати високі ціни.

– Краще вдома б поїли!

Збиралися в гості, на ювілей весілля. Три години не могли вибрати подарунок. Чоловік наполягав на дешевому подарунку, який соромно було б подарувати. В результаті жінка потайки в подарунок конверт з грошима поклала.

Ну як можна жити з таким чоловіком?

Може хтось із вас був у такій ситуації, як боротися?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page