fbpx

Я прочекала пропозиції від коханого чоловіка 7 років, а потім просто взяла і змінила статус в соціальній мережі. Я втомилася чекати і вирішила вдати, що ми нарешті оформили наші відносини. Я поміняла в соцмережах прізвище на його, вказала статус «заміжня»

Я жодного разу не виходила заміж офіційно, хоча мені вже і 28 років. Але якк і будь-якій нормальній жінці цього віку, мені давно вже хочеться якоїсь постійності і визначеності в цьому житті, хочеться стати заміжньою, врешті-решт!

Хочеться справжню сім’ю і дітей. Подруги всі заміжні, мають дітей, а я так і перебуваю в статусі співмешканки або цивільної дружини.

У мене, звичайно, є молодий чоловік, з яким ми зустрічаємося ще з часів мого навчання в інституті, це вже сім років. уявіть! З ним останні 6 років живемо у цивільному шлюбі. Але мені не хочеться застрявати і залишатися в статусі його співмешканки назавжди.

Чоловік, звуть його  Леонід, 3 роки старший за мене. Льоня вже був один раз одружений. Платить аліменти на восьмирічного сина, який живе з матір’ю.

Через те, що він вже все це проходив, він постійно просить мене «не квапити події, і не тиснути на нього з питанням офіційного шлюбу». Він каже, що для того, щоб зважитися на це ще раз, йому хочеться домогтися нарешті фінансової стабільності, щоб наша з ним сім’я ні в чому не потребувала. Бо саме фінансових проблем не витримала його перша родина.

Але я вже втомилася чекати, коли він буде готовий оформити наші відносини офіційно, ми стали іноді з ним сваритися. Одного разу я навіть сказала йому про розлучення, тому що мене така ситуація все більше не влаштовує.

Я поїхала до родичів, сказала, що погоджуся повернутися тільки після того, як побачу у нього куплену обручку, і він зробить мені пропозицію. Довелося нудитися півтора тижні, поки він нарешті не дозрів для примирення.

Хоч і не найдорожче, але колечко він мені тоді все-таки подарував. Ще пообіцяв, що ми розпишемось на початку минулої осені. Я повернулася до Леоніда, але час ішов, а мій цивільний чоловік знову став робити вигляд, що зараз йому не до весілля.

Я втомилася чекати пропозиції і вирішила вдати, що ми нарешті оформили наші відносини. Я поміняла в соцмережах прізвище на його, поставила собі на аватарку фото з букетом, на якому видно моє колечко, і вказала статус «заміжня».

Це було зроблено без бажання розпалити якийсь конфлікт. Просто ми з Леонідом вже багато років разом, і я вже давно вважаю нас сім’єю. Але милий жарт обернувся неочікуваною сваркою.

Мало того, що син мого цивільного чоловіка написав мені, що я не мала права цього робити, так ще і він сам влаштував мені розбір польотів.

Льоня звинуватив мене в тому, що я занадто зациклена на штампі, і що я «біжу попереду паровоза». Але найприкріше – зажадав повернути все, як було! Він змусив мене знову поміняти мій статус і приізвище в соцмережах.

Я визнаю, що мій вчинок в очах його дитини міг виглядати недоречно. Але не розумію його бурхливої ​​реакції на мій жарт! Невже всі обіцянки одружитися зі мною, якими він годує мене вже багато років – це порожній звук? Може, він зовсім не збирається узаконювати наші відносини? Як же мені тоді бути? Так і жти з ним? Я його кохаю, але я хочу дитину, повноцінну родину…

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page