fbpx

Я просто з іншої зовсім родини, у нас не прийнято просити гроші одне в одного. Мені вже 40 років, а я досі дивуюся порядкам у сім’ї, в яку я потрапила, коли вийшла заміж за Романа. Ну от його мама так вважає – і крапка! І то нічого, що мій чоловік має свою родину, але він неодмінно має допомагати своїй сестрі і племінниці, вони ж біднесенькі, без чоловічої підтримки. А Рома – ось він, поруч. Племінниця Настя просить гроші у мого чоловіка щодня! Я вам не перебільшую. І він не може їй відмовити. Насті 16 років, вони з мамою живуть у судньому будинку,  а свекруха поверхом нижче від нас. Але це вже ні в які ворота, ну чесно! Роман збирається оплачувати навчання племінниці в університеті

От не знаю, я просто з іншої зовсім родини, у нас не прийнято просити гроші одне в одного. Мені вже 40 років, а я досі дивуюся порядкам у сім’ї, в яку я потрапила, коли вийшла заміж за Романа.

Ну от його мама так вважає – і крапка! І то нічого, що мій чоловік має свою родину, але він неодмінно має допомагати своїй сестрі і племінниці, вони ж біднесенькі, без чоловічої підтримки. Хто ж, як не Рома?

Хоча мій чоловік – найменша пізня дитина у Наталі Іванівни. Дочка у неї – старша, і є ще середній син. Але у нього своє життя десь в Канаді. А Рома – ось він, поруч.

Племінниця Настя просить гроші у мого чоловіка щодня! Я вам не перебільшую. І він не може їй відмовити. Насті 16 років, вони з мамою живуть у судньому будинку,  а свекруха поверхом нижче від нас.

Племінницю переважно виховувала свекруха, бо коли сестра Романа розлучилася з чоловіком, вона то по заробітках моталася, то особисте життя намагалася влаштувати. Ось і вийшло, що Настю утримують свекруха і мій чоловік. Та й Настину матір також.

Але це вже ні в які ворота, ну чесно! Роман збирається оплачувати навчання племінниці в університеті. Ми з чоловіком конфліктуємо з цього приводу.

Своїх дітей у нас поки немає, тому чоловік і його мама кажуть, що Настя і нам з Ромою допоможе у старості. Та я щось дуже в цьому не впевнена. вивчиться, вийде заміж ця Настя і взагалі не факт, що в нашому місті жити буде.

Як переконати Романа не йти на поводу у мами й старшої сестри? Адже він не зобов’язаний це робити! Нам самим треба встигнути пожити для себе! Машину нову взяти, кудись хоч по Україні поїздити на відпочинок, ремонт зробити, про здоров’я подбати – та купа всього!

Хочу сказати у моїй родині не прийнято взагалі просити у родичів гроші. Мене мама виховували сама їй ніхто не допомагав. Але як перевиховати свого чоловіка – я не знаю і прошу підказки чи поради.

Адже він нікому нічого не винен, він не просив свою сестру народжувати дитину. Та й свекруха наполягає на тому, що саме мій чоловік і повинен піклуватися про них. Але є ще одни син, який живе самостійно і у своє життя своїх родичів не пускає.

Чому я повинна забезпечувати його племінницю і сестру, адже у нас своя родина? Ми не маємо навіть дачі і хорошого ремонту – а я про це все мрію. Та гроші витікають до зовиці і її дочки.

Як змусити чоловіка дбати і думати про свою сім’ю в першу чергу? Як мені поводитися в цій ситуації? Як вирішити цю проблему зі свекрухою, сестрою чоловіка і племінниці чоловіка? Я іноді відчуваю, що може дійти до розлучення. але дуже б не хотілося.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page