fbpx

Я провела декілька годин на кухні, готуючи обід для всієї родини: зварила смачну зупку, запекла картоплю та зробила салат. Але, коли ми сіли за стіл, Надія Василівна почала “кидати” в мене тим, що я нічого не роблю вдома і не вмію готувати. Це було геть несправедливо, особливо після всіх моїх зусиль. Свекруха демонстративно навіть не доторкнулася до їжі, але коли я зайшла ввечері на кухню то побачила, що Надія Василівна так смачно їла мою зупу, що аж за вухами лящало

Мене звуть Олена, і я хочу поділитися історією про свою складну ситуацію зі свекрухою, Надією Василівною. Стосунки з нею почалися дуже нелегко, але з часом стали просто нестерпними.

Моя історія з Надією Василівною розпочалася, коли я познайомилася з її сином, Андрієм. На початку наших стосунків вона здавалася доброю і ввічливою жінкою. Вона з радістю вітала мене в їхньому домі, пригощала смачними стравами та завжди була готова допомогти.

Надія Василівна походить з ну дуже бідної сім’ї, де вона змушена була боротися за кожний шматок хліба із своїми братами і сестрами, яких в сім’ї було аж вісім.

Це зробило її вимогливою та заздрісною до всього, що не належить їй. Вона завжди старається вийти переможницею в будь-якій ситуації, навіть якщо це стосується моєї сім’ї та мого життя.

Після того, як ми переїхали до будинку Надії Василівни, я зрозуміла, що вона зовсім не така, як здавалося на початку.

Переїхали ми лише тимчасово, щоб наскладати на власну квартиру, але це тимчасове тягнеться вже п’ять років. Кожен день наш наповнений “бурями” та конфліктами. Надія Василівна стала постійно критикувати мене.

Сьогоднішня ситуація була особливою.

Я провела декілька годин на кухні, готуючи обід для всієї родини: зварила смачну зупку, запекла картоплю та зробила салат. Але, коли ми сіли за стіл, Надія Василівна почала “кидати” в мене тим, що я нічого не роблю вдома і не вмію готувати.

Це було геть несправедливо, особливо після всіх моїх зусиль. Свекруха демонстративно навіть не доторкнулася до їжі, але коли я зайшла ввечері на кухню то побачила, що Надія Василівна так смачно їла мою зупу, що аж за вухами лящало.

Тепер я й зовсім обурена. Я не знаю, як вирішити це питання, і я хотіла б почути вашу щиру пораду.

Як я можу впоратися з цією складною ситуацією і змусити Надію Василівну змінити своє ставлення до мене та моєї сім’ї?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page