fbpx

Я приготувала вапняний розчин, щоб побілити дерева і погукала майбутню невістку. Та, як тільки почула, що треба працювати, взяла в руки телефон і сказала, що має термінове замовлення. Ну так, значить, так. Я взялась сама за роботу, а тут Роксолана вибігає з вересками, чого це я такою “багнючкою” дерева білю. “В нас дома вони на Великдень білюсінькі, а ви щось туди додали, невідомо що”. А потім просто вилила вміст відра

Я приготувала вапняний розчин, щоб побілити дерева і погукала майбутню невістку. Та, як тільки почула, що треба працювати, взяла в руки телефон і сказала, що має термінове замовлення. Ну так, значить, так. Я взялась сама за роботу, а тут Роксолана вибігає з вересками, чого це я такою “багнючкою” дерева білю. “В нас дома вони на Великдень білюсінькі, а ви щось туди додали, невідомо що”. А потім просто вилила вміст відра.

Ото щастить з невісткою.

В мене хоч Олена теж з села, але певно в себе в дома дівчина на город ні ногою, а командувати хоче.

Ми живемо в центрі села, хату з усіх боків видно. Ми з чоловіком багато сил та енергії вклали в будівництво, але тепер це принесло свої плоди. На подвір’ї красивий сад, не маленький город і двоповерховий будинок з балконом, а у дворі кована брама.

Господарства сильно не маємо, бо тепер і часу немає та і в магазині легше купити молоко ніж корову тримати. Та це не означає, що роботи в домі немає, обслужити великий будинок і город з садом, то треба мати сил. Синів своїх ми змалку привчали до роботи.

Старший Денис, одружився з Даною, хороша дівчина з міста, має там квартиру від батьків, тож вони живуть там. Вони, часто приїздили до нас, особливо весною щоб допомогти садити картоплю, та цього року певно не приїдуть, бо Дана на 7 місяці.

Молодший же Сергій теж хороший хлопець, та його вибір дівчини мені не так подобається.

Роксолана дівчина хоч із села, та в неї такі батьки, щоб все робили так як вона хоче, бо ж єдина дитина в сім’ї. А бабця, яка з ними жила, то на городі все робила, то поки онука надумає з хати вийти, то вже і не треба нічого робити.

Так ось бувало так, що Сергій їм допомагав, і картоплю садити і на господарстві поратися, але дівчина ні разу не прийшла до нас щось допомогти.

Як то є тепер, до весілля дівчина до нас переїхала, бо в них там не така хороша хата. Роксолана зразу захотіла міняти все на свій лад. І якщо деякі речі ми б могли змінити, але дещо ні в які варта не лізе.

В Роксолани завжди знайдеться виправдання, щоб не робити. Мовляв дівчина онлайн працює, тож часто ні звідки появляються замовлення.

Та попри те Роксолана любить не робити, а роздавати вказівки.

Так сталося і зараз.

Вийшли ми значить нині білити вапном з глиною дерева. Все життя глину додаємо і ніколи з цим проблем не мали, хоч дерева мають трішки жовтуватий відтінок, але це все одно добре.

Наречена Сергія, як завжди не спішила допомагати. Коли я прийшла кликати на двір Олену то та сиділа в телефоні, але як почула про роботу у дворі то зразу в неї намалювалася якась термінова онлайн справа.

Тож дівчина і сиділа в хаті, аж раптом вибігає, починає вигукувати, чого ми таким “багном” дерева білимо, мовляв в них дерева білі.

Щось там Роксолана казала, навіть забрала і вилила те, чим ми білили. Тут за трохи дівчина побачила, що дерева біліють і замовкла. В Роксолани ж то в дома бабуся за неї все робила, то як дівчина вийде то дерева вже всі білі.

Дівчина не вибачилася і просто пішла в хату. Ні хіба так нормально? Я вже й не хочу такої невістки. Сама ніц не робить тільки команди роздає.

Що ви порадите, бо бачу, що сил моїх дивитися на все це немає?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page