fbpx
життєві історії
Я прийшла з роботи сильно втомлена, та побачивши Ореста не стала показувати свій стан і взялася за домашню роботу, якої було чимало, а коли ми сіли за стіл, він не стримався, і “виклав” усе на одному подиху

Я прийшла з роботи сильно втомлена, та побачивши Ореста не стала показувати свій стан і взялася за домашню роботу, якої було чимало, а коли ми сіли за стіл, він не стримався, і “виклав” усе на одному подиху.

– Приходжу ввечері після роботи, а мій Орест мені бойкот оголосив! – ділиться двадцяти дев’ятирічна Богданка. – Бачив, що я повернулася, відвернувся і втупився в монітор.

За весь вечір жодного слова. Орест зі мною бачите не розмовляє! Знає, чим мене вивести.

Вечеряти не став, спати ліг у вітальні!

– А що сталося?

Просто у мене на роботі аврал. Я йому сказала, що пару тижнів трохи пізніше з роботи повертатимуся, а йому не подобається… Я працюю масажистом в приватному салоні, додому повертаюся близько семи. А тут чоловік один записався на масаж на пів сьомої, ну я і взяла його, адже це додатковий дохід. Нам гроші не завадять.

Були б вільні гроші, а застосування їм знайдеться! Але Орест уперся – каже не потрібно, хоче, щоб я відмовилася, і все тут!

У Богданки маленький син, і вона повинна ще бути в декреті. Але їм не вистачало на життя і Богданка вийшла на роботу раніше терміну. При тому не вистачало на найнагальніші потреби, не на якісь там насолоди.

Чоловік її отримував близько 30 тисяч гривень. Вони з його зарплати ще й квартиру винаймали в передмісті.

Я не можу брати підробітки, — пояснював він. — Я щодня п’ять днів на роботі, ще час на дорогу. Мені що нічним вантажником влаштуватися? Чи кур’єром? Ну, зароблю я тисячу, іншу. Що нам це допоможе? Знову ж таки я втомлююся. Що я повинен надірватися?

Ні. Богданка не змушувала чоловіка шукати підробіток. Він справді досить завантажений на основній роботі. Вони ще дитячі отримували і якось зводили кінці з кінцями. Знову ж таки мама Ореста грошей підкидала. Богданка дуже соромилася брати в неї гроші, але чоловік дивився на ситуацію інакше. Дають, значить, можуть собі дозволити. Потрібно брати. Адже це все для маленького внучка бабуся намагається.

Відмовлятися від допомоги свекрухи вони справді не могли собі дозволити. Все щодня дорожчало, а зарплатню не піднімали.

Богданка давно хотіла вийти з декрету, але сидіти з малюком не було кому. Несподівано мати Богданки вирішила вийти на пенсію раніше, ніж збиралася. Вона й погодилася доглянути улюбленого онука. Богданка невимовно зраділа пропозиції мами і з радістю погодилася.

З листопада вийшла з декрету і хоч зітхнула з полегшенням! – Розповідає вона. – На дві зарплати вже більш-менш жити можна! І все завдяки моїй мамі…

До дитячого садка нам ще пів року, тому малюк сидить із бабусею цілий день. Вони і їдять, і на прогулянки ходять і тиху годину влаштовують. Мама Богданки щодня приїжджає до них із самого ранку і сидить із малюком. Богданка із чоловіком можуть спокійно цілий день працювати.

Бабуся сидить до вечора, поки всі повернуться і тільки тоді їде додому. Іноді навіть вечерю готує. Онук дуже енергійний хлопчик, і забирає у бабусі багато сил та часу. Тому найчастіше бабуся вдома нічого не встигає допомогти.

Звичайно чоловік допомагає Богданці по дому, але зрозуміло, що більшість обов’язків лягає на її плечі. Хоча робочий день у них однаковий. Але це, мабуть, у всіх сім’ях так.

А тут Богданка на цілу годину пізніше приходити стала. Ореста це не влаштовувало.

Мама Богданки йде, як тільки зять повертається з роботи. Звичайно, вона вже немолода жінка і втомлюється. Та й не зобов’язана вона ще й за зятем доглядати.

А чоловік ніяк не може заспокоїтися.

Уперся – не бери додаткову роботу! – ділиться Богданка. – А як не брати, якщо я вже дала добро, з клієнтом все узгоджено, гроші оплачені. Що я тепер скажу на роботі? Незручно… Подумають, що я безвідповідальна. І зайві гроші потрібні.

Ось що тепер робити? Як піти наперекір чоловіку?

Адже можна і взагалі самій залишитися… Домовиться не виходить. А він категорично проти – сказав, якщо затримаєшся, можеш взагалі не приходити!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page