fbpx

Я прийшов того дня додому пізно, але Олени ще дома не було. Побачивши, що нічого немає їсти, а в квартирі повний безлад, закотив рукава і взявся до роботи. Дружина прийшла “вчасно”, на плиті доварювалися пельмені. Того вечора у нас відбулась серйозна розмова, але поки вона ні до чого не привела. В голові засіла одна ідея, але я не знаю, як її реалізувати

Я прийшов того дня додому пізно, але Олени ще дома не було. Побачивши, що нічого немає їсти, а в квартирі повний безлад, закотив рукава і взявся до роботи.

Дружина прийшла “вчасно”, на плиті доварювалися пельмені. Того вечора у нас відбулась серйозна розмова, але поки вона ні до чого не привела. В голові засіла одна ідея, але я не знаю, як її реалізувати.

Розлучення – дуже чутлива справа. Якщо ви не хочете нашкодити іншій людині, ви повинні підходити до всього цього дуже обережно. Я все ще люблю свою дружину, але наше співіснування для мене нестерпне.

Ми з Оленою разом сім років. Дуже важливо додати, що дітей у нас немає. Ми їх хотіли, намагалися, але не вийшло. Але я з нею розлучаюся не через це. Справа в тому, що мені важко з нею у стосунках і я не можу більше мовчати і показувати всім, що в нас ідеальна сім’я.

Наші стосунки дуже незбалансовані. Мені здається, що я роблю в них абсолютно все. Я дбаю про романтику, я намагаюся зберегти іскру, і ми справді були близькі один до одного.

Я намагаюся запрошувати її на побачення, в ресторани, театри, на виставки. Але останні півтора року мені здається, що Олені все одно. Я не думаю, що їй подобається проводити час зі мною.

Але це ще не все. Я також роблю всю роботу по дому. Готую, прасую, перу та прибираю. У нас обов’язки взагалі не розділені, оскільки все на мені.

Найгірше те, що я ще й працюю і приношу в дім гроші, а ось Олена – “домогосподарка”. Я отримав вищу посаду п’ять років тому. Виявилося, що моєї зарплати вистачає, щоб утримувати нас обох, тому вона вирішила більше не виходити на роботу.

– Не те, що я ледача, не думай так. Просто робота у мене дуже напружена, і я принаймні трохи збережу свої нерви, – сказала вона мені.

З того дня Олена сиділа вдома. Вона ходить на йогу чи пілатес, зустрічається з друзями за кавою. І це все, що вона робить протягом дня.

Потім я приходжу додому з роботи і замість того, щоб спокійно відпочити, мені доводиться дуже старатися, щоб зробити наш будинок хоча б трохи придатним для життя. Я вже кілька разів говорив їй і благав, щоб вона теж почала щось робити.

– Звичайно, я обов’язково тобі допоможу, як щодо того, щоб я почала готувати? – запропонувала Олена.

Але нічого з цього вона не виконала. Вона ні в чому не стала кращою. А коли я почав м’яко натякати їй знову взятися до роботи по дому, вона просто запропонувала найняти прибиральницю.

Я був проти, у мене не така висока зарплата. Мені стало зрозуміло, що наші стосунки не мають майбутнього. Я зрозумів, що не кохаю таку Олену, а її лінь – це просто вишенька на торті.

Ось чому я вирішив розлучитися. Я просто не знаю, як обережно повідомити цю новину Олені. Я думаю, що вона не має уявлення, і це буде для неї несподіванкою.

Я хотів би сказати їй якомога ніжніше, зрештою, вона мені все ще подобається і я не хочу її образити.

Чи є колись ідеальний момент, щоб оголосити щось подібне людині?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page