fbpx
життєві історії
Я пcиxaнyла і пoбилa дружину сина

Я з тих, хто вважала невістку якщо не дочкою, то подружкою. Ми з нею могли знайти ворога загального і дружити проти нього.

Ним міг стати будь-хто: мій чоловік, її чоловік, моя мама і інші чудові люди. Джерело

Так само могли попліткувати про моїх знайомих, про її знайомих, але по-дівочому, без злоби. І все було добре, як я вважала. Як я помилялася всі ці 5 років. Я до цього часу в шоці. Розповім коротенько.

Тиждень тому невістка і син попросили взяти на Вербну неділю внучку, а самі вони сходять з друзями зустрітися. Звичайно, я завжди рада провести час з моїм ангелом, але вчора мій чоловік зателефонував і сказав, що нас запросили на шашлик.

Так рідко нам з чоловіком вдаються вихідні, що, зізнаюся, я зраділа і забула попередити, що їдемо. Діти приїхали з онукою вранці, а ми їдемо. Вони стали обурюватися, що так не робиться, чому не попередила.

Так, не попередила, винна, а які до мене претензії? Я не так часто їжджу відпочивати, могли б і порадіти, а не злитися. Мені з дітьми взагалі ніхто не допомагав, батьки жили далеко.

Читайте також: ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ: КОЗЕРОГИ ДОСЯГНУТЬ УСПІХУ В БУДЬ-ЯКІЙ РОЗПОЧАТІЙ СПРАВІ, А ТЕЛЬЦЯМ ПОТРІБНО ТРИМАТИ СЕБЕ В РУКАХ

Я запропонувала залишити внучку з моєю мамою, але моя 80-річна мама їм, бачте, не вселяє довіри. Тоді я запропонувала їх проблеми вирішити самим.

Невістка почала раптом мені висловлювати що я егоїстка, що я не люблю сина і внучку, щоб я не дивувалася самотності в старості, що це мною заслужено.

Я не витримала цього словесної промови і дала їй ляпаса, вона вдарила мене у відповідь. Я знову її вдарила, а вона мене, зав’язалася бійка.

Розтягнув нас мій син, за сумісництвом її чоловік. Син сказав, що від мене не очікував такого, щоб я подумала про свою поведінку по відношенню до розпускання рук. І відвіз всю свою сім’ю.

Я розплакалася, мій чоловік відвіз мене за місто, але відпочинок мені не в радість був. Так, я не права, що дозволила вдарити невістку, але це було у відповідь на її бридкі слова.

You cannot copy content of this page