fbpx

Я розкусила свою свекруху остаточно. Наставляє роги свекру, витворяє дивні речі. На початку нашого спільного життя з Ромою ми орендували однушку, і тоді його мама приїхали до нас тимчасово пожити. Ще тоді я зрозуміла, що Леся Вікторівна жінка своєрідна. Я кудись поклала тоді її халат, і вона почала на мене кричати. І я зрозуміла, що вона за людина. Свекруха ніколи не працювала, без освіти. Нині вона приїхала до нас у Київ погостювати, поміняти картинку. На ті гроші, що ми дали їй на їжу, накупила купу одягу, косметики, закупилася шампунями на рік вперед, а потім ще купила собі всі види курточок, джинсів, взуття

Я розкусила свою свекруху остаточно. Наставляє роги свекру, витворяє дивні речі. На початку нашого спільного життя з Ромою ми орендували однушку, і тоді його мама приїхали до нас тимчасово пожити. Ще тоді я зрозуміла, що Леся Вікторівна жінка своєрідна.

Я кудись поклала тоді її халат, і вона почала на мене кричати. І я зрозуміла, що вона за людина. Свекруха ніколи не працювала, без освіти, лише вивчилася в училищі на перукаря, пару разів у молодості брала когось додому стригти, але мабуть погано виходило, тому більше цим ніколи не займалася.

Чоловік її працював в іншій країні і вони весь час жили на відстані, окремо. Вона вся така з нарощеним довгим білявим волоссям, чоловік їй винаймав житло і оплачував усі її ботокси в губи, купу різних процедур і все, що тільки можна.

Поки вона жила у нас, я бачила у неї на телефоні світлини з якимись чоловіками в готелях, басейнах, ресторанах. Все стало ясно, і через якийсь час я сказала про це Роману. Але він вирішив просто проігнорувати це.

Я йому кажу, твій батько утримує її, а вона при цьому зустрічається з іншими чоловіками? Це нормально? У результаті Рома сказав, що він поговорив з батьком, але нічого не змінилося. Пізніше свекор приїхав до неї в місто, вони почали жити разом.

Нині вона приїхала до нас у Київ, погостювати, поміняти картинку. На ті гроші, що ми дали їй на їжу, накупила купу одягу, косметики, закупилася шампунями на рік вперед, а потім ще купила собі всі види курточок, джинсів, взуття – більше, ніж у мене за весь час проживання в столиці куплено.

Ми їй дали два тижні на те, щоб вона знайшла роботу, але вона це проігнорувала. Вона така людина – завжди думає, що їй усі повинні лише тому, що вона “красива”. Отже, свекруха живе у нас, і замість того, щоб зрозуміти, що нам незручно з нею жити, треба знайти роботу – вона ходить по магазинах щодня, купує те, що в неї вже є, п’ятий літровий шампунь і восьмі сині джинси

А тепер я побачила, що вона знову якимись готелями ходить і листується з якимись чоловіками. У соцмережах у неї – завжди лише її фото, без чоловіка. Лесі Вікторівні 45 років, і вона думає. що схожа на дівчинку. Та де там.

Мені просто дивно, що мій чоловік на все закриває очі, і він все життя так живе. Його привчили нічого не питати в мами, це норма у них в родині. Але мені здається, Ромі за свої 27 років можна було помітити, що щось не так? Що більше ні в кого зі знайомих немає таких сімей, де мати так поводиться.

І можна було вже про щось здогадатися, спостерігаючи за Лесею Вікторівною. Вона ж і чоловіка, і сина тільки використовує. Мені все це дуже не подобається, і як жити з такою ріднею чоловіка – не знаю, адже я все це бачу, бо свекруха постійно виринає в нашому житті.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page