fbpx
життєві історії
Я розуміла, що не потягну навчання старшої доньки, тому й вирішила продати квартиру бабусі і перекритися. Та свекруха з чоловіком наполягали на своєму. Я не раз чула, як Ольга Павлівна нашіптувала сину. – Ти працюєш як віслюк, і з цієї дачі зробив “цукерочку”. Тому й квартира ця також вважається твоєю, ви ж сім’я, одне ціле. А Юліана не твоя дочка. Ти про свого, рідного сина, краще подумай. Ось куди треба вкладатися

Я розуміла, що не потягну навчання старшої доньки, тому й вирішила продати квартиру бабусі і перекритися. Та свекруха з чоловіком наполягали на своєму. Я не раз чула, як Ольга Павлівна нашіптувала сину. – Ти працюєш як віслюк, і з цієї дачі зробив “цукерочку”. Тому й квартира ця також вважається твоєю, ви ж сім’я, одне ціле. А Юліана не твоя дочка. Ти про свого, рідного сина, краще подумай. Ось куди треба вкладатися.

Олена стала круглою сиротою, коли їй виповнилося 10 років.

Вихованням дівчинки займалася бабуся, людина старого загартування.

Бабуся контролювала кожен її крок, навіть у школу проводжала.

На дискотеки Оленці було заборонено ходити, а обдурити пильну родичку не виходило.

Дівчинка добре вчилася, відвідувала художню школу та була для всіх прикладом. Після школи вона стала студенткою і знайшла собі підробіток. Бабуся не могла тягнути всі витрати, а Оленка хотіла гарно одягатися та купувати косметику, тож і влаштувалася в магазин одягу. Бабуся смачно готувала, всіляко підтримувала, але про дурниці навіть думати не дозволяла внучці.

Якось вона познайомилася із вантажником, який привозив їм товар у магазин. Вона закохалася в хлопця з першого погляду, а він теж не проти був з нею зустрічатися. Вони таємно бачилися, а коли бабуся виїжджала на дачу — кавалер приходив до Оленки з ночівлею.

Незабаром Олена зрозуміла, що при надії. Звичайно, її коханий відразу зробив “ноги в руки”, і вона залишилася з цим наодинці. Бабуся докоряти Оленку не стала, адже розуміла, що частково винна і сама — надто контролювала молоду дівчину.

Через дев’ять місяців Оленка стала матір’ю донечки. Бабуся з перших днів доглядала правнучку, щоб Оленка не кидала навчання. У фінансовому плані було дуже важко — довелося всім підробляти та шукати джерела прибутку.

Коли Юліанка пішла в садочок, Оленка познайомилася з Григорієм. Він був старший за неї, але це дівчину не бентежило. Він дуже добре заробляв, любив Оленку та її доньку. Майбутня свекруха обурювалася, адже факт наявності дитини у її потенційної невістки її, м’яко кажучи, бентежив.

Чоловік маму не слухав і одружився з Оленкою. Молода сім’я збирала гроші на квартиру, адже хотіла самостійного життя. На той час вона вже працювала у банку та заробляла хороші гроші. Свекруха продовжувала дратуватися. Вона вічно чіплялася до Олени, дорікала їй і підставляла. Раніше син її по курортах возив, а тепер все в нову родину несе — звичайно, їй таке не підходило.

Коли стосунки зі свекрухою стали нестерпними, бабуся запропонувала Оленці переїхати до неї. Останнім часом вона все частіше була на дачі, а квартира порожня. Подружжя погодилося і приїхало.

Незабаром у них народився син Максимко. Гриша був на сьомому небі від щастя, навіть свекруха по-іншому почала до Оленки ставитись.

Подружжя придбало двокімнатну квартиру і переїхало у своє житло. За два роки пішла з життя бабуся — і все майно перейшло внучці.

Подружжя добудувало дачу, облагородило ділянку і вибудувало лазню.

Старша донька Оленки вже була студенткою. Щоправда, навчалася вона на контракті, тож довелося батькам оплачувати це задоволення. Гриша на той час вже не міг повноцінно працювати через проблеми зі здоров’ям, тому все на собі тягла Оленка.

На перші два курси вистачило заощаджень, а потім стало зрозуміло, що сама Оленка оплачувати навчання не в змозі. Донька підробляла, лише ці гроші вносити до бюджету не планувала. У той момент Оленка вирішила продати дачу, адже цих грошей якраз вистачило б ще на два курси.

Григорій зі своєю мамою були категорично проти. Родичка взялася за своє і всіма силами почала налаштовувати сина проти дружини:

— Сину, ну, дивися… Ти стільки грошей вклав у цю дачу, все своїми руками облаштовував. Та й донька не твоя, щоб вкладати в її навчання. Плюнь на цю Юліану, у тебе син підростає!

Після таких побажань матері “бурі” в сім’ї почастішали. Оленка вже планує на розлучення подавати. Свекруха тільки рада цьому.

Незважаючи на такі важкі сімейні обставини, жінка продовжує любити свого чоловіка, але й кидати доньку не збирається.

Як тепер вирішити це питання, вона не знає.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!