fbpx
життєві історії
Я розуміла, що розпитувати Артема про його колишню дружину буде негарно, тому такі теми оминала, заради власного блага. Та одного разу я виклала у фейсбуці світлину, де я щаслива, бо випав перший сніг. Що тут почалося. Ніколи не думала, що прийдеться видаляти сторінку, яку вела багато років

Я розуміла, що розпитувати Артема про його колишню дружину буде негарно, тому такі теми оминала, заради власного блага. Та одного разу я виклала у фейсбуці світлину, де я щаслива, бо випав перший сніг. Що тут почалося. Ніколи не думала, що прийдеться видаляти сторінку, яку вела багато років.

Артем мій перший і єдиний чоловік, він таким похвалитися не може, адже позаду у нього сумний сімейний досвід де залишилася донька. Він не часто, але зустрічається з Євою, я не проти, а навпаки йому про це нагадую, адже дитині потрібен батько.

Ні причин розлучення, ні його колишню сім’ю ми не обговорювали. Я навіть не знала, скільки саме він витрачає на Єву. Знала точно, що за виконавчим листом і так допомагає. Я спочатку не хотіла нічого знати, щоб не морочитися і не створювати самій собі проблеми. Артем просто ходив, бачився, гуляв на нейтральній території.

Ніколи в її (колишньої дружини) або нашій квартирі. Навіть на день народження Єви він ходив з нею окремо в дитячу кімнату. Тобто, дитина з мамою та іншими родичами і дітьми справляли, а на наступний день він водив її в торговий комплекс, купував подарунки.

Це було для мене дивно, але я не лізла не в свою справу. Я навіть не знала, як звуть його колишню дружину. Принаймні, в перший рік заміжжя. Знала, що вона теж заміжня і все. А ось їй до мене була справа виявляється.

Та одного разу я виклала у фейсбуці світлину, де я щаслива, бо випав перший сніг. Що тут почалося. Ніколи не думала, що прийдеться видаляти сторінку, яку вела багато років. Справа в тому, що вона почала писати під фото коментарі дивного характеру, а в друзі почали проситися дивні особистості…

Я закрила сторінку і начебто забула, але потім мене почали завалювати повідомлення. Просто дивні повідомлення від незнайомих людей. Мене це так напрягало, що довелося навіть номер змінити. Потім ми знаходили в почтовій скриньці дивні речі. Я вже думала і камеру встановити, але ще руки не дойшли.

А потім, ми якось випадково з Артемом зустрілися в магазині з матір’ю його дитини. І я все зрозуміла. Ми з цією жінкою раніше разом працювали. Дружили, сміялися, разом ходили на обід і спілкувалися. Це була безтурботна, тендітна дівчина, зі своїми заморочками, але я її знала і розуміла. Зараз же переді мною стояла недоглянута тітка з сумним поглядом що мені було якось не по собі.

Побачивши мене вона скривилася, мало під ноги мені не плюнула і процідила крізь зуби чоловікові: ” І чим вона таким тебе зачепила. Я ж то її знаю, як своїх п’ять пальців”. Після того, що вона писала мені в соцмережах, мене її слова вже не здивували. Артем же спокійно відповів, що кохає мене і що я найкраща дружина на світі, і ми пішли. Тут-то мені і стало цікаво, що до чого.

Чи давно вона знає про мене взагалі. Чоловік розповів що так, давно, що вона була проти ще нашого весілля. Вважала зрадою, що, будучи колись її подругою, я вийшла заміж за її колишнього чоловіка. Ображала мене і розповідала безглузді речі. Говорив, що вона все ще вважає його і дитину своєю власністю, вимагає звіт від дочки про кожну проведену хвилину зі мною, контролює і навіть без свого дозволу не дозволяє банально морозиво купити Єві.

Катя, так звуть колишню Артема, ніяк не може змиритися з тим, що він обрав саме мене.

Було дуже неприємно все це чути, навіть не очікувала, що життя так сильно змінить її. При цьому чоловік заперечує, що вона може робити всяке різне, що їй не до того, що вона не опуститься так низько, та й доказів немає.

А ось я так не думаю. Вона сидить дома, новий чоловік її повністю утримує. Може їй нудно? Вона і розважається.

Мені дивна така поведінка Каті. Ну змирись ти вже на кінець, що чоловік також, як і ти в тому числі, знайшов собі другу половинку. Я б на її місці навпаки раділа, адже з моєю появою Артем більше часу проводить з дочкою, бо я на цьому наполягаю.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page