fbpx
життєві історії
Я розуміла, що вони мене так і не прийняли, але терпіла і вела себе ці кілька днів у гостях, як зразкова невістка. Так влаштовувало нас усіх, поки свекруха не залишилася одна. Два роки тому пішов з життя Андрій Петрович. Ми стали їздити частіше, допомагали, підтримували свекруху морально. Все було добре, поки Степан не запропонував своїй матерій “відволіктись” у нас дома

Минулої зими Степан запропонував матері пожити у нас місяць, відпочити і відволіктися

Мій Степан родом із села, тому міська невістка відразу не сподобалася його батькам. Галина Іванівна та Андрій Петрович мріяли, що він одружитися на сільської дівчини і буде жити разом з ними. Хоча на момент нашого знайомства він жив і працював у місті.

Згодом батьки змирилися, у мене своя квартира, разом зі Степаном купили автомобіль, підростає синочок. У всіх все чудово, в гості їздили завжди з подарунками і часто допомагали фінансово, бо всі прекрасно розуміють, яка в наш час пенсія, робили все, аби батьки були задоволені.

Я помічала, що вони мене так і не прийняли, але терпіла і вела себе ці кілька днів у гостях, як зразкова невістка. Так влаштовувало нас усіх, поки свекруха не залишилася одна. Два роки тому пішов з життя Андрій Петрович – батько Степана.

Ми стали їздити частіше, допомагали, підтримували свекруху морально. Минулої зими Степан запропонував матері пожити у нас місяць, відпочити і відволіктися. Вона спочатку не погоджувалася, потім їй сподобалося жити на всьому готовому, адже ми оточили її турботою і увагою. Я готувала смачні страви, купувала їй одяг, все по дому робила сама (Галина Іванівна ж в гостях!).

Їй це, звичайно ж, сподобалося, і пару днів назад Степан заявив мені, що хоче забрати матір до нас назавжди, так як їй погано одній і важко вести господарство. Те, що я була спантеличена, нічого не сказати. Пів їхнього села одиноких жінок, навіть старших за неї, справляються, а вона, виявляється, не зможе.

Я запропонувала свій варіант, щоб Галина Іванівна жила для себе, без господарства і городу, а ми будемо їй все оплачувати і привозити. Чоловік не погодився, сказав, що йому буде спокійніше, якщо мати буде жити з нами.

А мені? У моїй квартирі я буду вже не господинею, та й не хочу я підлаштовуватися під свекруху. Для мене вона чужа людина, хоча і мати чоловіка. Тим більше, що я так і залишилася нелюбимою невісткою.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – nowoczesnakobieta

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook