fbpx

Я сама вже давненько заміжня, у нас з Данилом двійко дітей. Але недавно вийшла заміж моя молодша сестричка Уляна, і її весілля зіпсувало між нами всіма стосунки, а як це виправити – я не знаю. Торжество було скромне, запрошені – лише батьки, бабусі і ми. І наша сім’я, і сім’я моїх батьків були якраз у складному матеріальному становищі. Але сестра і її наречений і слухати нічого не хотіли, вирішили одружитися. Коли готувалися до свята, я допомагала сестрі. Сукня, зачіска, макіяж, фотосесія, торт – все це зробила особисто я. А в день весілля після реєстрації вийшло так, що за стіл ми сісти з усіма разом не встигли. Почалося вручення подарунків. Бабуся нареченого вимагала оголошувати суму кожного подарунка, а після оголошення оцінювала її вголос

Я сама вже давненько заміжня, у нас з Данилом двійко дітей. Але недавно вийшла заміж моя молодша сестричка Уляна, і її весілля зіпсувало між нами всіма стосунки, а як це виправити – я не знаю.

Отже, цього року молодша сестра вийшла заміж. Наречений моєї сестри Данилу чомусь не сподобався одразу. Особливих причин на це не було. Головна причина – це їхнє весілля.

Треба сказати, що торжество було скромне, запрошені – лише батьки, бабусі і ми. І наша сім’я, і сім’я моїх батьків були якраз у складному матеріальному становищі. Але сестра і її наречений і слухати нічого не хотіли, вирішили одружитися.

Коли готувалися до свята, я допомагала сестрі. Сукня, зачіска, макіяж, фотосесія, торт – все це зробила особисто я. Чоловік не брав участі, але й проти був.

А в день весілля після реєстрації вийшло так, що за стіл ми сісти з усіма разом не встигли. Почалося вручення подарунків. Бабуся нареченого вимагала оголошувати суму кожного подарунка, а після оголошення оцінювала її вголос.

Мені це не сподобалося. Я навіть не сіла за стіл, подарувала молодятам наш скромний подарунок, зібрала свою сім’ю і поїхала, але тепер про це шкодую. Тоді це здавалося єдиним вірним рішенням.

Так от, чоловік досі не може пробачити, що нас легко відпустили, зокрема й мої батьки. ніхто нас не зупинив, навіть не спробували, а всю провину Данило поклав на чоловіка сестри.

З батьками моїми Данило натягнуто спілкується. Тільки тепер у гості до них з дітьми я сама їжджу, бо сестра з чоловіком там щовихідних, а мій чоловік не хоче з ними зустрічатися.

А 21 квітня у нашої доньки день народження, але Данило не хоче їх запрошувати і бачити, хоча там будуть усі наші родичі. А я хочу, щоб моя сестра була на святі.

Я не знаю, як мені бути, як всіх помирити. Не хочу наламати дров і зробити погіршити ситуацію, і так хитку. Щоби ви могли мені порадити?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page