fbpx

Я ще студентка останнього курсу університету і живу з батьками. Вони проти, щоб я кудись переїхала, адже я у них єдина дочка. Щиро кажучи, я б давно кудись переїхала, але я не маю ніяких власних грошей і повністю залежу від батьків фінансово, вони мене спонсорують, годують і одягають. Мріє купити мені квартиру і подарувати на весілля. Щоб я не мала таких проблем з житлом, які були у них з татом на початку сімейного життя. Я про це все навіть не думаю. Мені хочеться дорогого одягу, косметики, подорожувати багато. Машину і здати на права, орендувати якусь квартирку окремо

Я ще студентка останнього курсу університету і живу з батьками. Вони проти, щоб я кудись переїхала, адже я у них єдина дочка.

Щиро кажучи, я б давно кудись переїхала, але я не маю ніяких власних грошей і повністю залежу від батьків фінансово, вони мене спонсорують, годують і одягають.

Тато у мене дуже спокійний, має багато років одну роботу, де не велика, але стабільна зарплата. Вимоги від життя у тата теж не великі.

А ось мама – інша. Вона весь час крутиться і хоче, щоб у нашій родині все було найкраще. Тому я половину дитинства провела за підручниками або у компанії репетиторів, на яких було витрачено купу грошей. Та я зірок з неба не хапала і досі не не дістаю. Але мама все одно задоволена.

Заміж поки що я навіть не збираюся. У мене навіть хлопця постійного немає. Так, легкі стосунки іноді бувають. Але мама вже активно запитує мене про наречених і навіть цікавиться в якомусь районі міста я б хотіла жити.

Навіщо? Це її нова мотивація. Мріє купити мені квартиру і подарувати на весілля. Щоб я не мала таких проблем з житлом, які були у них з татом на початку сімейного життя.

Я про це все навіть не думаю. Мені хочеться дорогого одягу, косметики, подорожувати багато. Машину і здати на права, орендувати якусь квартирку окремо.

Але маму не попросиш купити машину чи давати гроші на туристичні подорожі. Мені ще зовсім не хочеться пірнати у доросле життя з головою, а хочеться побачити світ і себе показати, розвіятися. Я б згодна і підробити десь в офісі, але такого варіанту поки що немає.

А мама не вгамовується. У свої 56 років їй не сидиться на місці. І це, як на мене, дуже не добре для нашої родини. Разом із двома найкращими подругами вона наслухалася історій про те, як гарно можна заробити закордоном, а заразом і поправити здоров’я. І зібралася ан заробітки.

Каже, ми з татом навіть не помітимо її відсутності, а коли вона приїде, можна буде не хвилюватися про моє майбутнє, та й у них на старість якісь гроші залишаться. Звичайно ж, батько проти. Каже, що це просто неприпустимо, щоб він сидів удома, а дружина невідомо куди їхала.

Вийшла ціла драма, крики у квартирі тривають уже другий тиждень. Мама скаржиться на тата за його  пасивність, а тато виставляє мамі претензії за те, що вона не може заспокоїтися. Іншими словами, замкнене коло і я просто не знаю, що мені робити.

Гадаю тепер ви розумієте, чому я не проти з’їхати з дому. Просто виходить так, що мої батьки не можуть жити спокійно саме через мене. Було б інакше, мамі б вистачало татової зарплати з головою. Усіх би все влаштовувало.

Але що я можу заробити сама? Мама з татом не молодшають, а більше за ними доглядати нема кому. Така доля єдиної дитини у батьків. Вибачте мене за таку сумбурність і дайте будь ласка якісь слушні поради.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page