fbpx
життєві історії
Я щиро була щасливою, коли виходила заміж. Завжди я роками вставала о 5-й ранку, щоб у 7 чоловік вже снідав свіжоприготовленою їжею, але мій терпець добіг фіналу. Виходячи заміж за забезпеченого чоловіка, який старший за мене на 5 років, я знала, що він про мене подбає. Якщо щось не прибрано, він робить мені зауваження. Ми живемо у двоповерховому будинку, і мені одній доводиться його прибирати. Мама не дозволяє мені, говорить, мій Артем – золото

Завжди я роками вставала о 5-й ранку, щоб у 7 чоловік вже снідав свіжоприготовленою їжею, але мій терпець добіг фіналу.

Не можна погано говорити про коханого чоловіка, але я вже не маю сил. Ми прожили разом 6 років і за цей час я зрозуміла, що не хочу так жити.

Я щиро була щасливою, коли виходила заміж. Навколо всі знайомі лише підтверджували своїми захопленими поглядами, що мій чоловік – найкращий. Але багатство та зовнішність – це ще не все. Людину ми взнаємо, коли починаємо з нею жити під одним дахом.

До весілля ми з Артемом зустрічалися рік. Все було як у казці. Ми багато гуляли, ходили до кафе, Артем завжди був у гарному настрої, обсипав мене компліментами.

А через рік він зробив мені пропозицію, і я, звісно, ​​погодилася. Виходячи заміж за забезпеченого чоловіка, який старший за мене на 5 років, я знала, що він про мене подбає.

Але я й подумати не могла, що мені доведеться вставати щоранку о 5-й ранку, щоб приготувати чоловікові сніданок!

Артем любить, коли вдома ідеальний лад, якщо щось не прибрано, він робить мені зауваження. Ми живемо у двоповерховому будинку, і мені одній доводиться його прибирати. Артем не хоче, щоб у нас прибирали чужі люди, хоча цілком може собі дозволити клінінг щотижня.

Він просто вважає, що будинком маю займатися я. До того ж щоранку він звик їсти свіжоприготовлену їжу, снідає він о 7-й ранку, а мені доводиться вставати о 5-й, щоб все приготувати.

У нас з Артемом гарні стосунки, він завжди робить мені компліменти, хвалить моє куховарство і смак страв. Тільки я теж ходжу на роботу та приходжу додому о 19:00.! Я ледве встигаю взятися за готування до приходу чоловіка.

Гроші я сама заробляю, але чоловік набагато забезпеченіший за мене. Він подарував мені два місяці тому автомобіль на день народження, постійно дарує прикраси та не шкодує коштів на салони краси.

Але я елементароно не встигаю відпочити. Іноді у мене складається враження, що я працюю цілодобово. Нещодавно я вирішила відверто поговорити із чоловіком про це. Сказала Артему, що мені важко і працювати, і тримати в чистоті великий будинок.

Але на прохання найняти людину кілька разів на місяць Артем різко мені відповів, що якщо я не справляюся зі своїми обов’язками, то він запросто знайде ту, що справлятиметься.

Мені прикро, що чоловік вважає мене служницею. Я ще молода, не хочу бути домробітницею. Колись Артем пропонував мені кинути роботу і зайнятися домом, але тоді, як і зараз я не готова жити, зачиненою вдома.

Тепер я всерйоз думаю про те, щоб подати на розлучення. Але мені дуже страшно, я ніколи не жила сама і не знаю, чи впораюся без Артема.

Мама моя – так та взагалі забороняє розлучатися, особливо зараз. гГоворить, мій Артем – золото. Ну, як сказати.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page