fbpx

Я сьогодні твого Андрія бачила!, – сказала мені подруга, попиваючи каву, – І зовсім він не тим займається, як ти мені говорила. – Якщо чесно, я була спантеличена. – Не віриш? Пішли зі мною, і все на власні очі побачиш. – Я тепер сама не своя. Весілля ось-ось має відбутися. Мої батьки досить заможні люди, вони не приймуть такого зятя. Та що казати, те, що він говорим весь цей час неправду, вже говорить за себе

Я сьогодні твого Андрія бачила!, – сказала мені подруга, попиваючи каву, – І зовсім він не тим займається, як ти мені говорила. – Якщо чесно, я була спантеличена. – Не віриш? Пішли зі мною, і все на власні очі побачиш. – Я тепер сама не своя. Весілля ось-ось має відбутися. Мої батьки досить заможні люди, вони не приймуть такого зятя. Та що казати, те, що він говорим весь цей час неправду, вже говорить за себе.

Вже більше року я зустрічаюсь з хлопцем. У нас з Андрієм все серйозно. Вже й познайомились з батьками та почали готуватися до весілля. Та недавно відкрилася правда, яка дуже мене засмутила.

Виявляється, Андрій весь цей час мені брехав, говорив, що займає престижну посаду в досить відомій ІТ-компанії, а насправді виявився звичайним офіціантом. Все викрилось зовсім випадково, коли одна з подруг побачила мого нареченого в ресторані. Вона прислала мені світлину, на якій Андрій прибирав зі столу.

Спершу  я в це не повірила. Коли я показала цю фотографію самому Андрію, він переконав мене в тому, що це хтось інший і навіть спробував налаштувати мене проти цієї подруги. Тоді моя знайома покликала мене в цей ресторан, і я в усьому переконалася, мій майбутній чоловік дійсно ходив там у формі офіціанта.

Сказати, що я була здивована – це не сказати нічого! Мій коханий завжди одягався тільки в брендові речі, любив жити на широку ногу і часто хвалився своєю посадою у цій компанії. Мене ніколи не цікавили гроші нареченого, і більшість рахунків ми оплачували навпіл або по черзі. І мені і Андрію так було зручно, ніхто не відчуває себе в боргу і ми обидва задоволені цим.

Але яка ж може бути рівність, якщо у мене до 29 років хороша кар’єра, а він в 31 рік звичайний офіціант? У такій ситуації, навіть проти власної волі, в голову закрадаються думки про те, що він весь цей час обманював мене заради вигоди і що його благополуччя, а також самодостатність були ілюзією.

Можливо, Андрія цікавила не я, а моя сім’я (ми не бідні). Адже у мого батька безліч зв’язків і бізнес, в який, теоретично він міг би взяти мого майбутнього чоловіка.

Без квартири і фінансової допомоги батьки також мене не залишили б. Обдумуючи ситуацію, що склалася, мене розриває навпіл. З одного боку я люблю Андрія, мрію скоріше вийти заміж і порадувати його діточками, а з іншого боку боюся, що він мене просто використовує, і що я навіть не знаю свого нареченого по-справжньому.

Весілля було призначено через 4 місяці. Я вже розповіла про торжество всім своїм подружкам і родичам і попередила дружок, якого кольору сукні їм слід зшити. Мої батьки теж по серйозному готуються до святкування. Якщо я зараз все відміню або захочу перенести, то до мене виникне тисячу питань. А якщо розповім про те, що мій майбутній чоловік брехав про свою професію, то думаю, що батько його не пробачать і не приймуть після цього в нашу сім’ю.

Порадьте, що робити, як вийти з цієї ситуації?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page