fbpx

Я стою в супермаркеті і дивлюся на свій гаманець. Я була впевнена, що маю щонайменше три тисячі гривень. Та при оплаті з гаманця на мене дивилися лише двісті з копійками. Вдома я розповіла чоловікові кумедну історію. – Юро, ти не повіриш, що зі мною сьогодні трапилося. Дивина та й годі! Я хотіла розрахуватися за покупки, а у мене виявляється, немає готівки. – Чоловік засміявся і сказав, що це після сорока рахується нормою. Так ми б і далі сміялися, якби у цій історії не була замішана дочка

Дочка почала цупити в нас гроші. Чоловік каже не хвилюватися, що це такий вік. Але в мене закрадаються погані думки, але що робити я не знаю!

Ми з чоловіком виховуємо єдину доньку Василинку. Вона дуже бажана дитина, тому ми з чоловіком піклуємось про неї, як про рідкісну квіточку. Але Василинці цього мало, і недавно вона перейшла межу. Тепер я не знаю як з цим боротися.

Я стою в супермаркеті і дивлюся на свій гаманець. Я думала, що маю в наявності щонайменше з три тисячі гривень. При оплаті з гаманця на мене дивилися лише двісті з копійками…

Вдома я розповіла чоловікові кумедну історію з супермаркету.

– Юро, ти не повіриш, що зі мною сьогодні трапилося. Дивина та й годі! Я хотіла розрахуватися за покупки в супермаркеті, а у мене виявляється, немає готівки. Чоловік засміявся і зробив зауваження, що це після сорока рахується нормою.

Та я б нічого не сказала, якби за кілька днів зі мною все не повторилося. Я ж була переконана, що в моєму гаманці були гроші. Касир на касі був змушений скасувати частину покупки, щоб я могла заплатити. Я вже й сама почала сумніватися в тому, чи не вік на мене так почав впливати. Я почала думати-гадати, куди я потратила гроші і що я могла на них купити, але в голові була пустка.

Увечері ми з чоловіком знову підняли цю тему. Юра зберігав свій гаманець у гаражі в автівці та тримав його на замку. Я ж свій гаманець носила у сумочці яку тримала в прихожій на полиці.

– Орисю, а чи не міг хтось поцупити у тебе гроші на роботі?, – запитав Юра.

Я виключила це. Мій гаманець замкнений у контейнері під столом. Ми з чоловіком довго дивилися один на одного, і ніхто не хотів сказати останнє можливе пояснення цій ситуації.

– А що, якщо це Василини рук справа? – сказала я Юрі не своїм голосом.

Василинка у нас єдина дитина. Вона має все що забажає. Щомісяця вона отримує дві тисячі кишенькових грошей на перекуси в гімназії. Ми часто ходимо на закупи, бо вік в неї такий, що хоче дівчина стильно одягатися і я тільки “за”.

Дочці достатньо просто сказати нам про свої забаганки і в неї все є. Навіть якщо дочка просила доволі дорогі речі, мир з чоловіком йшли їй на зустріч і ніколи не відмовляли. Нам було незрозуміло, чому вона цупить в нас гроші.

Кожен день перед тим, як прийти додому, я ретельно підраховувала гроші в своєму гаманці. Наступного ранку я перевіряла їхній стан. То дрібні монети пропадали, то сотня, а бувало навіть і тисячка. Цілий місяць я робила такий експеримент. Коли ми з чоловіком підрахували суму, якої не стало, то взялися за голову…

– Василино, ти можеш пояснити нам, чому ти береш без дозволу мамині гроші?, – сказав чоловік дочці, з’ясовуючи все як є.

Василина просто стояла і мовчала, потираючи руки.

– Я розумію, ти підліток. Тобі 15, важкий вік. Але цупити гроші – це вже занадто. Якщо це повториться, ми з мамою будемо приймати міри. І будь впевнена, тобі вони не сподобаються, – сказав чоловік впевненим голосом.

Ми з чоловіком твердо переконані, що наша донька взяла ці гроші просто так, з примхи. Але якщо чесно, мене цей факт насторожує.

Чоловік каже не хвилюватися, що все буде добре, але в мене душа не на місці.

А що б ви робили на нашому місці?

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page