fbpx

Я свекрусі і чоловіку сказала, що ніякі паски і крашанки завтра святити не йду, а сплю до десятої, потім снідаю і на шашлик. Хоче матуся Ігоря – нехай бере наших трьох дітей і вперед. Я умиваю руки, з мене вистачило цих чотирьох днів у свекрухи. Тепер і Ігор дметься, і мама його зі мною не розмовляє. Їхнє діло. Я прала килими, мила вікна і виварювала каструлі. Я місила два відра тіста! А завтра зовиця з чоловіком і дітьми приїдуть на все готове

Я свекрусі і чоловіку сказала, що ніякі паски і крашанки завтра святити не йду, а сплю до десятої, потім снідаю і на шашлик. Хоче матуся Ігоря – нехай бере наших трьох дітей і вперед. Я умиваю руки, з мене вистачило цих чотирьох днів у свекрухи. Тепер і Ігор дметься, і мама його зі мною не розмовляє. Їхнє діло.

Ми з чоловіком і трьома дітьми живемо в Полтаві, мої батьки теж, в свекруха – в селі недалеко. В сусідньому райцентрі – її дочка з родиною.

Я зараз в декреті з молодшою дитиною, донечці два роки, а старшом хлопцям 10 і 7 років. Як я сказала, живемо ми в Полтаві, маємо свою квартиру.

На релігійні свята зазвичай їдемо до мамами чоловік в село, приїздить також її дочка з родиною з сусіднього райцентру.

І щороку – одне і те саме. Я з дітьми приїжджаю раніше і працюю у свекрухи за трьох, а потім являється зовиця вже на все прибране, готові пасочки і крашанки.

Цього року – все традиційно. Та ще й чоловік не зміг через роботу поїхати до своєї мами разом з нами заздалегідь, а приїхав тільки в суботу у другій половині дня.

І от під час вечері стомлена я сказала свекрусі і чоловіку, що ніякі паски і крашанки завтра святити не йду, а сплю до десятої, потім снідаю і на шашлик.

Хоче матуся Ігоря – нехай бере наших трьох дітей і вперед. Я умиваю руки, з мене вистачило цих чотирьох днів у свекрухи.

Я прала килими, мила вікна і виварювала каструлі. Я місила два відра тіста! А завтра зовиця з чоловіком і дітьми приїдуть на все готове. Як вам?

Мені щиро кажучи, не дуже. Я вирішила, що це останній раз такий Великдень, досить з мене.

Тепер і Ігор дметься, і мама його зі мною не розмовляє. Їхнє діло.

Я ж збираюся виспатися, потім помолитися біля свічечки, розговітися і відпочити. А подобається це іншим чи ні – менше за все про це думаю. Всім смачної паски і світлого воскресіння!

З повагою, Олена М.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page