fbpx

Я своїх дочок привчала до акуратності, відповідальності, допомоги по дому. Раділа, що дівчатка ростуть розумними та самостійними. Забезпечувала Аліну й Ангеліну сама, бо з чоловіком давно розлучена. Зараз дочки дорослі, 25 і 27 років, працюють, але допомоги від них я не бачу, я оплачую комуналку, купую їжу, прибираю та готую. Збираюся вказати донечкам на двері

Я завжди вважала, що у поведінці дітей, як маленьких, так і дорослих, винні батьки, які погано виховали. дали погане виховання. Я своїх дочок привчала до акуратності, відповідальності, допомоги по дому. Раділа, що дівчатка ростуть розумними та самостійними.

Забезпечувала Аліну й Ангеліну сама, бо з чоловіком давно розлучена. Зараз дочки дорослі, 25 і 27 років, працюють, але допомоги від них я не бачу, навпаки, я оплачую комуналку, купую їжу, прибираю та готую.

Спочатку я просто хотіла допомогти, коли вони вчилися, щоб не відволікати їх, зараз це сприймається як належне, ще й обурень купа, що не зробила те чи це. Тепер я бачу, що діти виросли лінивими та невдячними.

Обидві незаміжня і їх це цілком влаштовує. Молодша дочка зустрічалася з хлопцем три роки, але заміж він її так і не покликав, а після розлучення швидко одружився знову. Старша часто змінює роботу, а поки шукає, можемо місяцями сидіти вдома, постійно вимагаючи грошей у мене в борг, але ще жодного разу не повертала.

Назбиралося претензій у мене до них, а у них до мене, хоча між собою вони також постійно сперечаються. У нас двокімнатна квартира і вони мешкають в одній кімнаті. Спеціально починають мене провокувати, сперечатися зі мною навіть через дрібниці, щоб я не витримала і поїхала жити на дачу.

Але я ще працюю, та й дачний будиночок не пристосований для зими. Але доньок це зовсім не цікавить, їм головне, щоб мене не було.

Не розумію, де я пропустила їх, чому вони перетворилися з милих і слухняних дівчаток, на злих і корисливих. Подруга радить продати дачу та купити собі маленьку квартиру окремо від них, але цього не вистачить, а брати кредит я боюся, і я розумію, що платити за комуналку вони не будуть.

Боюся, що за борги можуть і відібрати квартиру, але й сплачувати за їхнє проживання теж не можу і не хочу.

Якщо раніше мене хвилювало їхнє майбутнє, то зараз я просто хочу жити окремо і з ними не спілкуватись. Ніколи не думала, що саме торкнеться мене таке ставлення до мене дітей, але збираюся вказати донечкам на двері.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page